"Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 28/6-III шешiмiне өзгерiс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 24 маусымдағы № 382/54-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 29 шілдеде № 930 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 166/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 166/21-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне табиғи монополиялар және реттелетін нарықтар мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 5 мамырдағы Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 28/6-III шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 5 мамырда № 326 болып тіркелген, "Астана хабары" газетінің 2004 жылғы 15 мамырдағы 62-63 - нөмірінде, "Вечерняя Астана" газетінің 2004 жылғы 22 мамырдағы 63-64 - нөмірінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидаларында:
"Ақылы автотұрақтарды және гараж кооперативтерін орнату және абаттандыру" деген 8-тарау алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Ким
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ:
"Астана қаласы Сәулет және
қала құрылысы басқармасы"
(СҚҚБ) ММ басшысы
В. Силецкий
"Астана қаласының
Құрылыс басқармасы" (ҚБ)
ММ басшысының м.а.
Е. Айтуғанов

О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны"
Решение Маслихата города Астаны от 24 июня 2015 года № 382/54-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 июля 2015 года № 930. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 мая 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам естественных монополий и регулируемых рынков", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 мая 2004 года за № 326, опубликовано 15 мая 2004 года в газете "Астана хабары" № 62-63, 22 мая 2004 года в газете "Вечерняя Астана" № 63-64) следующее изменение:
в правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны, утвержденных указанным решением:
главу 8 "Размещение и благоустройство платных автостоянок и гаражных кооперативов" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
А. Ким
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
ГУ "Управление архитектуры и
градостроительства города Астаны"
(УА и Г)
В. Силецкий
И. о. руководителя
ГУ "Управление строительства
города Астаны" (УС)
Е. Айтуганов