Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 мамырдағы № А-6/227 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда 4835 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № А-11/529 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.11.2015 № А-11/529 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және отандық өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) субсидиялар нормалары;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштар жеткізушіден және (немесе) шетелдік тыңайтқыш өндірушілерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) субсидиялар нормалары.
2. «Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № А-6/276 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4258 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 12 шілдеде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.М. Отаровқа жүктелсін.
4. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А.Мамытбеков

Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий
Постановление акимата Акмолинской области от 25 мая 2015 года № А-6/227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 июня 2015 года № 4835. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 17 ноября 2015 года № А-11/529
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 17.11.2015 № А-11/529 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574 «Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области «Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий» от 30 июня 2014 года № А-6/276 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4258, опубликовано 12 июля 2014 года в газетах «Арка ажары» и «Акмолинская правда»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Отарова К.М.
4. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А.Мамытбеков