Субсидия нормативтерін арттыру туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қазандағы № А-11/500 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қарашада № 5035 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № А-2/35 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 26.01.2016 № А-2/35 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидия нормативтері арттырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
4. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 30 қазандағы
№ А-11/500 қаулысына
қосымша
Мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидия нормативтері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Шошқа шаруашылығы
1.
Шошқа еті өндірісінің құнын арзандату
килограмм

Об увеличении нормативов субсидий
Постановление акимата Акмолинской области от 30 октября 2015 года № А-11/500. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 ноября 2015 года № 5035. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 26 января 2016 года № А-2/35
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 26.01.2016 № А-2/35 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 «Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Увеличить нормативы субсидий по направлениям субсидирования на повышение продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на первого заместителя акима области Отарова К.М.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 сентября 2015 года.
4. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Кулагин
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 30 октября 2015
года № А-11/500
Нормативы субсидий по направлениям субсидирования на повышение продуктивности и качества продукции животноводства
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Свиноводство
1.
Удешевление стоимости производства свинины
килограмм

147
Сүт бағытындағы мал шаруашылығы
1.
Сүт өндірісінің құнын арзандату
1)
1-деңгей
килограмм
37,5
2)
2-деңгей
килограмм
22,5
3)
3-деңгей
килограмм
15
Ет бағытындағы құс шаруашылығы
1.
Құс еті өндірісінің құнын арзандату
1)
3-деңгей
килограмм
75
Жұмыртқа бағытындағы құс шаруашылығы
1.
Тағамдық жұмыртқа өндірісінің құнын арзандату
1)
1-деңгей
дана
4,5
2)
2-деңгей
дана
3,9

147
Молочное скотоводство
1.
Удешевление стоимости производства молока
1)
1 уровень
килограмм
37,5
2)
2 уровень
килограмм
22,5
3)
3 уровень
килограмм
15
Мясное птицеводство
1.
Удешевление стоимости производства мяса птицы
1)
3 уровень
килограмм
75
Яичное птицеводство
1.
Удешевление стоимости производства пищевого яйца
1)
1 уровень
штук
4,5
2)
2 уровень
штук
3,9