Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № А-11/529 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашада № 5068 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № А-6/248 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 05.06.2017 № А-6/248 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11223 болып тіркелген), облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 06.05.2016 № А-6/210 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 мамырдағы № А-6/227 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4835 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 25 маусымда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.М. Отаровқа жүктелсін.
4. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі С.Кулагин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А.Мамытбеков
2015 жылғы 17 қараша
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 17 қарашадағы

Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий
Постановление акимата Акмолинской области от 17 ноября 2015 года № А-11/529. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 ноября 2015 года № 5068. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 5 июня 2017 года № А-6/248
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 05.06.2017 № А-6/248 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11223) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 06.05.2016 № А-6/210 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий" от 25 мая 2015 года № А-6/227 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4835, опубликовано 25 июня 2015 года в газетах "Арка ажары" и "Акмолинская правда").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Отарова К.М.
4. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области С.Кулагин
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.Мамытбеков
17 ноябрь 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 17 ноября 2015 года

№ А-11/529 қаулысына
1-қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 06.05.2016 № А-6/210 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/б
Субсидияланатын тыңайтқыш түрлері
Өлшем бірлігі
Бір бірліктің құнын арзандату пайызы
Бір бірлікке субсидиялар нормасы, теңге
Отандық өндіріс тыңайтқыштары
1

№ А-11/529
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Акмолинской области от 06.05.2016 № А-6/210 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
Удобрения отечественного производства
1

1 058,4
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы
17 қарашадағы № А-11/529
қаулысына 2-қосымша
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштарды жеткізушіден немесе шетелдiк тыңайтқыштарды өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) субсидиялардың нормалары
Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 06.05.2016 № А-6/210 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

1 058,4
Приложение 2 к постановлению
акимата области от 17 ноября
2015 года № А-11/529
Виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений или иностранных производителей удобрений
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Акмолинской области от 06.05.2016 № А-6/210 (вводится в действие со дня официального опубликования).