Степногорск қаласы және елді мекендер бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 тамыздағы № 5С-42/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 4972 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 6С-3/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 18.04.2016 № 6С-3/2 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қаласы және елді мекендер бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
В.Козейчук
Қалалық мәслихаттың хатшысы Ғ.Көпеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімі Ә.Күмпекеев

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Степногорску и населенным пунктам
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12 августа 2015 года № 5С-42/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 сентября 2015 года № 4972. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2016 года № 6С-3/2
Сноска. Утратило силу решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 18.04.2016 № 6С-3/2 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Степногорску и населенным пунктам согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата В.Козейчук
Секретарь городского маслихата Г.Копеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Степногорска А.Кумпекеев