Аршалы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 40/11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 сәуірде № 4774 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 3/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 15.04.2016 № 3/2 (қол қойылған күнінен бастап өз күшіне енеді) шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 387 бабының 1-1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесі он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
И.Слободянюк
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі Ж.Нұркенов
2015 жылғы 27 наурыз

О повышении ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Аршалынского района
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2015 года № 40/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 апреля 2015 года № 4774. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2016 года № 3/2.
Сноска. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2016 № 3/2 (вступает в силу со дня подписания)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Аршалынского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
И.Слободянюк
Секретарь
районного маслихата
Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района Ж.Нуркенов
27 марта 2015 года