Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № а-1/10 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № а-6/187 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 шілдеде № 4851 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы әкімдігінің «2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» 2015 жылғы 19 қаңтардағы № а-1/10 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4644 тіркелді, «Атбасар», «Простор» газеттерінде 2015 жылғы 22 ақпанда жарияланды) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
қаулыны 2.1. тармақпен келесі тақырыпта толықтыру:
«2.1. Осы қаулының күші 2015 жылғы 1 қаңтардан туындаған құқықтық қатынасқа таратылады.».
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі                    А.Никишов

О внесении дополнения в постановление акимата Атбасарского района от 19 января 2015 года № а-1/10 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 8 июня 2015 года № а-6/187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июля 2015 года № 4851
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Атбасарского района «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год» от 19 января 2015 года № а-1/10, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4644, опубликовано 22 февраля 2015 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующее дополнение:
дополнить постановление пунктом 2.1. следующего содержания:
«2.1. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района                   А.Никишов