Атбасар ауданы бойынша 2015 жылғы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № а-7/219 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 шілдеде № 4896 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген, басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығындылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларына сәйкес, «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2015 жылғы 20 мамырдағы № 295 қорытындысы негізінде Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданы бойынша 2015 жылғы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің орынбасары А.Ғ.Қисықовқа жүктелсін.
3. Осы қаулының күші 2015 жылы 20 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі                    А.Никишов
Атбасар ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 30 маусым № а-7/219
қаулысына қосымша
Атбасар ауданы бойынша 2015 жылғы субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға құжаттар қабылдау мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері
№ р/с
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері
Өтінімді беру мерзімдері
Оңтайлы себу мерзімдері (басталуы, аяқталуы)
1.
Жаздық бидай
20 маусымға дейін қоса есептегінде
14 мамырдан 5 маусымға дейін
2.
Жаздық арпа
20 маусымға дейін қоса есептегінде
27 мамырдан 7 маусымға дейін
3.
Сұлы
20 маусымға дейін қоса есептегінде
27 мамырдан 7 маусымға дейін
4.
Майлы тұқымдық күнбағыс
20 маусымға дейін қоса есептегінде

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Атбасарскому району на 2015 год
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 30 июня 2015 года № а-7/219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июля 2015 года № 4896
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденными Приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177, на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью «Научно – производственный центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева» от 20 мая 2015 года № 295, акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Атбасарскому району на 2015 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Кисикова А.Г.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 20 апреля 2015 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района                   А.Никишов
Приложение к постановлению
акимата Атбасарского района
от «30» июня 2015 года № а-7/219
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Атбасарскому району на 2015 год
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Срок предоставления заявки
Оптимальные сроки сева (начало, завершение)
1
Яровая пшеница
до 20 июня включительно
с 14 мая по 5 июня
2
Яровой ячмень
до 20 июня включительно
с 27 мая по 7 июня
3
Овес
до 20 июня включительно
с 27 мая по 7 июня
4
Подсолнечник на маслосемена
до 20 июня включительно

10 мамырдан 30 мамырға дейін
5.
Зығыр
20 маусымға дейін қоса есептегінде
18 мамырдан 31 мамырға дейін
6.
Қыша
20 маусымға дейін қоса есептегінде
17 мамырдан 30 мамырға дейін
7.
Картоп
20 маусымға дейін қоса есептегінде
9 мамырдан 10 маусымға дейін
8.
Ашық топырақта көкөністер
20 маусымға дейін қоса есептегінде
20 сәуірден 20 маусымға дейін
9.
Сүрлемге жүгері және мал жемі
20 маусымға дейін қоса есептегінде
5 мамырдан 30 мамырға дейін
10.
Судан шөбі
20 маусымға дейін қоса есептегінде
15 мамырдан 15 маусымға дейін
11.
Ақ жүгері
20 маусымға дейін қоса есептегінде
20 мамырдан 10 маусымға дейін
12.
Көп жылдық дәнді және бұршақты шөптер
20 маусымға дейін қоса есептегінде
30 сәуірден 15 маусымға дейін

с 10 мая по 30 мая
5
Лен
до 20 июня включительно
с 18 мая по 31 мая
6
Горчица
до 20 июня включительно
с 17 мая по 30 мая
7
Картофель
до 20 июня включительно
с 9 мая по 10 июня
8
Овощи открытого грунта
до 20 июня включительно
с 20 апреля по 20 июня
9
Кукуруза на силос и зернофураж
до 20 июня включительно
с 5 мая по 30 мая
10
Суданская трава
до 20 июня включительно
с 15 мая по 15 июня
11
Сорго
до 20 июня включительно
с 20 мая по 10 июня
12
Многолетние злаковые и бобовые травы
до 20 июня включительно
с 30 апреля по 15 июня