Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн белгілеу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № а-10/317 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қазанда № 5016 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № а-1/42 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 03.02.2016 № а-1/42 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/6 «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiне келісу туралы» шешімі негізінде Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн белгілеу.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.В.Чириковқа жүктелсін.
3. Осы қаулының әрекеті 2015 жылғы 3 шілдеде туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Никишов
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар аудандық
мәслихат хатшысы                           Б.А.Борұмбаев
«1» 10. 2015 жыл
Атбасар ауданы әкімдігінің
2015 жылғы «01» қазандағы
№ а-10/317 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
1.
Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1)
Күтiм жөнiндегi әлеуметтiк қызметкер;
2.
Білім беру мамандарының лауазымдары:
1)
директор;
2)
меңгеруші;
3)
директордың орынбасары;
4)
барлық мамандықтар мұғалімдері;
5)
әдіскер;
6)
аға вожатый;
7)
музыкалық жетекші;
8)
кітапхана меңгерушісі;
9)
кітапханашы;
10)
тәрбиеші;
11)
тәрбиешінің көмекшісі;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 1 октября 2015 года № а-10/317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 октября 2015 года № 5016. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 3 февраля 2016 года № а-1/42
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 03.02.2016 № а-1/42 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С 21/6 «О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности», акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Чирикова А.В.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 3 июля 2015 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А.Никишов
«СОГЛАСОВАНО»
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«1» 10. 2015 год
Приложение
к постановлению акимата
Атбасарского района
от «01» октября 2015
года № а-10/317
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1.
Должности специалистов социального обеспечения:
1)
Социальный работник по уходу.
2.
Должности специалистов образования:
1)
директор;
2)
заведующий;
3)
заместитель директора;
4)
учителя всех специальностей;
5)
методист;
6)
старший вожатый;
7)
музыкальный руководитель;
8)
заведующий библиотекой;
9)
библиотекарь;
10)
воспитатель;
11)
помощник воспитателя;

12)
медбике;
13)
емдәмбике;
14)
әлеуметтік педагог;
15)
логопед;
16)
педагог-психолог;
17)
алғашқы әскери оқытушы-ұйымдастырушысы.
3.
Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1)
директор (меңгеруші);
2)
филиал меңгерушісі;
3)
музыкалық жетекші (мәдени ұйымдастырушы);
4)
әдіскер;
5)
кітапханашы.

12)
медицинская сестра;
13)
диетическая сестра;
14)
социальный педагог;
15)
логопед;
16)
педагог-психолог;
17)
преподаватель-организатор по начальной военной подготовке.
3.
Должности специалистов культуры:
1)
директор (заведующий);
2)
заведующий филиалом;
3)
руководитель музыкальный (культорганизатор);
4)
методист;
5)
библиотекарь.