Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысын бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 7 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 4645 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұсынылып отырған, Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының әрекеті туындаған 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап құқықтық қатынастарға таралады.
Ескерту. Қаулы 4-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 08.06.2015 № 133 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Астрахан ауданының әкімі
Т.Ерсейітов
Астрахан ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 20 қаңтардағы
№ 7 қаулысымен бекітілген
Астрахан ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерінің мемлекеттік тапсырысы
Ауданның атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы айына қаржыландырудың мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы айына ата-ананың ақы төлу мөлшері (теңге)
Балабақша
Толық күн тәртібінде жұмыс істейтін шағын орталықтар
Толық емес күн тәртібімен жұмыс істейтін мектептің жанындағы шағын орталықтар
Балабақша
Балабақша
Толық күн тәртібінде жұ мыс істей тін ша ғын орталықтар
Толық емес күн тәртібі мен жұмыс істейтін мектептің жанындағы шағын орталықтар
Балабақша
Толық күн тәртібінде жұ мыс істей тін ша ғын орталықтар
Толық емес күн тәртібі мен жұмыс істейтін мектептің жанын дағы шағын орталықтар
Мемле кеттік
Жеке меншік
мемлекеттік
Жеке меншік
мемлекеттік
Жеке меншік
мемлекеттік
Жеке меншік
Астра хан ауда ны

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Астраханском районе на 2015 год
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 20 января 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 февраля 2015 года № 4645
В соответствии со статьей 31 Закона республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Астраханского района ПОСТАНАВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кожахмет М.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
4. Действия настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 4 в соответствии с постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 08.06.2015 № 133 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Аким Астраханского района
Т.Ерсеитов
Утверждено постановлением
акимата Астраханского района
от 20 января 2015 года № 7
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Наименова ние района
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого Финансиро вания Дошколь ных организа циях в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с пол ным днем пребывания при школе
Мини-центр с непол ным днем пребывания при школе
Детский сад
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с непол ным днем пребывания при школе
Государственный
Частный
Госу дарствен ный
Част ный
Госу дарствен ный
Частный
Государственный
Ча с т ный
Астраханский район