Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-48-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда № 5139 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4560 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 2405347,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 452048,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6673,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7695,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1938930,0 мың теңге;
2) шығындар – 2464019,4 мың теңге;»;
көрсетілген шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Е.Құрманов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2015 года № 5С-48-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 декабря 2015 года № 5139
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4560, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 2405347,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 452048,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6673,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7695,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1938930,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2464019,4 тысяч тенге;»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
сессии Астраханского
районного маслихата                        Е.Курманов
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов

1181900,4
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
17769,2
006
Балаларға қосымша білім беру
20767,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
76595,8
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12288,3
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
60018,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
323982,4
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
15591,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
15591,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
91278,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16273,5
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
16273,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73534,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17493,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12738,6
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
196,8
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1095,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9725,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
300,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
170,4
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1626,6
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4550,5
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
159,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
8534,5
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2880,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
14063,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
213,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

1181900,4
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17769,2
006
Дополнительное образование для детей
20767,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
76595,8
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12288,3
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
60018,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
323982,4
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15591,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
15591,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
91278,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16273,5
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16273,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73534,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17493,4
002
Программа занятости
12738,6
005
Государственная адресная социальная помощь
196,8
006
Оказание жилищной помощи
1095,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9725,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
300,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
170,4
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1626,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4550,5
021
Капитальные расходы государственного органа
159,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Орлеу
8534,5
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2880,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
14063,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

54446,2
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2273,9
13
Басқалар
24409,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23144,6
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
23144,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1265,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1265,0
14
Борышқа қызмет көрсету
11,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11,3
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
11,3
15
Трансферттер
15557,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15557,9
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
15557,9
III. Таза бюджеттік кредиттеу
14341,7
Бюджеттік кредиттер
22911,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22911,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22911,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
22911,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
8569,3
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
8569,3
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
8569,3
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
8569,3
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
29360,0
Қаржы активтерін сатып алу
29360,0
13
Басқалар
29360,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29360,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
29360,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
-102373,8
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
102373,8
Астрахан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 5С-48-3 шешіміне
2 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-39-3
4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері мен бюджеттік несиелері
Атауы
Сома,
мың теңге
БАРЛЫҒЫ
231871,4
Нысаналы ағымдағы трансферттер
208960,4
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
75,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
75,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
496,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
496,8
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3357,3
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
3357,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

54446,2
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
2273,9
13
Прочие
24409,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23144,6
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
23144,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1265,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1265,0
14
Обслуживание долга
11,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11,3
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
11,3
15
Трансферты
15557,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15557,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
15557,9
III.Чистое бюджетное кредитование
14341,7
Бюджетные кредиты
22911,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22911,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22911,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
22911,0
Погашение бюджетных кредитов
8569,3
5
Погашение бюджетных кредитов
8569,3
1
Погашение бюджетных кредитов
8569,3
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
8569,3
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
29360,0
Приобретение финансовых активов
29360,0
13
Прочие
29360,0
458
Отдел жилищно коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29360,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
29360,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-102373,8
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
102373,8
Приложение 2
к решению Астраханского
районного маслихата
от 22 декабря 2015 года
№ 5С-48-3
Приложение 4
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 декабря 2014 года
№ 5С-39-3
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
ВСЕГО
231871,4
Целевые текущие трансферты
208960,4
в том числе
Аппарат маслихата района (города областного значения)
75,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
75,0
Аппарат акима района (города областного значения)
496,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
496,8
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3357,3
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3357,3
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

290748,6
Білім беру объектілерінің күрделі шығыстарына
286368,6
Патронаттық тәрбиешілерге тапсырылған балаларды (сәбиді) қамтамасыз етуге
1258,0
Негізгі орта және жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелерде электрондық оқулықтармен жарақтандыруға
1250,0
Мемлекеттік білім мекемелері үшін оқулықтарды, оқу-әдістемелік кешендерін сатып алуға және жеткізуге
1872,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3675,0
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шаралар өткізуіне
3675,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56729,8
Автомобиль жолдарын жөндеу, қамтамасыз ету және жобалық-сметалық құжаттаманы дайындау
46729,8
Жылумен жабдықтандыратын кәсіпорындарды жылу беру мерзіміне дайындауға
10000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
14858,0
Балалар жасөспірімдер спорттық мектептердің шығындарын тапсыру
14858,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі

290748,6
На капитальные расходы объектов образования
286368,6
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1258,0
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1250,0
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования
1872,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3675,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3675,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56729,8
На содержание,ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
46729,8
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
10000,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
14858,0
Передача расходов детских юношеских спортивных школ
14858,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)

300,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
198,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
266,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4019,0
Жарсуат ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5654,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4842,1
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
198,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
353,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
261,0
Каменка ауылы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8011,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6478,3
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
266,7
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
198,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
353,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
715,0
Қызылжар ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10339,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7318,3
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1219,1
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
198,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
263,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1341,0
Колутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10818,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8693,1
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
690,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

300,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
198,0
022
Капитальные расходы государственного органа
266,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
4019,0
Жарсуатский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5654,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4842,1
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
198,0
022
Капитальные расходы государственного органа
353,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
261,0
село Каменка
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8011,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6478,3
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
266,7
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
198,0
022
Капитальные расходы государственного органа
353,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
715,0
Кызылжарский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10339,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7318,3
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1219,1
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
198,0
022
Капитальные расходы государственного органа
263,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1341,0
Колутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10818,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8693,1
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
690,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах