Бұланды ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығын және жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 5С-37/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 мамырда № 4793 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 ақпандағы № 6С-19/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 05.02.2018 № 6С-19/6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 05.12.2016 № 6С-7/8 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міңдетті төлемдер туралы" (Салық кодексі)" кодексінің 386, 444 бабтарына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 19.04.2016 № 6С-2/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Бұланды ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелесі он есеге жоғарылатылсын.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 05.12.2016 № 6С-7/8 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 37-сессияның төрағасы Е.Қапезов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ш.Құсайынов
КЕЛІСІЛДІ
Бұланды ауданының әкімі Қ.Испергенов
10 сәуір 2015 жыл
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Бұланды ауданы бойынша мемлекеттік
кірік басқармасы РММ-нің басшысы
Д.Әділбеков
10 сәуір 2015 жыл

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Буландынского района
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 10 апреля 2015 года № 5С-37/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 мая 2015 года № 4793. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 5 февраля 2018 года № 6С-19/6
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 05.02.2018 № 6С-19/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. Название решения - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 05.12.2016 № 6С-7/8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьями 386, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 19.04.2016 № 6С-2/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Буландынского района.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 05.12.2016 № 6С-7/8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Настоящее решение вступает в действие со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 37 внеочередной сессии Е.Капезов
Секретарь районного маслихата Ш.Кусаинов
СОГЛАСОВАНО
Аким Буландынского района К.Испергенов
10 апреля 2015 года
Руководитель РГУ управления
государственных доходов
по Буландынскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Д.Адильбеков
10 апреля 2015 года