Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № а-12/588 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 желтоқсанда № 5131 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № а-1/23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 21.01.2016 № а-1/23 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексі 238-бабының 3-тармағына және Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 тамыздағы № 5С-40/3-15 "Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және азаматтық қызметкерлер болып табылатын, денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарының лауазымдық тізімін келісу туралы" шешіміне сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Е.Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Нұғыманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы Қ.Т.Махметов
"27" 11 2015 жыл
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "27" қараша
№ а-12/588 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
1) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) клуб меңгерушісі;
2) дыбыс жазба операторы;
3) музыка жетекшісі;
4) мәдениет ұйымдастырушысы;
5) үйірме жетекшісі;
6) әдістемеші;
7) кітапханашы.
3. Спорт мамандарының лауазымдары:
1) әдістемеші.
4. Білім мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын басшысы мен басшысының орынбасары;

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 27 ноября 2015 года № а-12/588. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 декабря 2015 года № 5131. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 21 января 2016 года № а-1/23
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 21.01.2016 № а-1/23 (вступает в силу и вводится в дейчтвие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года и решением Ерейментауского районного маслихата № 5С-40/3-15 от 26 августа 2015 года "О согласовании перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ерейментауского района Альжанова А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Е.Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата Махметов К.Т.
"27" 11 2015 год
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от "27" ноября 2015
год № а-12/588
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов культуры:
1) заведующий клубом;
2) оператор звука записи;
3) музыкальный руководитель;
4) культорганизатор;
5) руководитель кружка;
6) методист;
7) библиотекарь.
3. Должности специалистов спорта:
1) методист.
4. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;

2) барлық мамандықтағы мұғалімдері;
3) кітапханашы;
4) жетекші;
5) медециналық бике;
6) тәрбиеші;
7) тәрбиешінің көмекшісі;
8) музыкалық жетекші;
9) әдістемеші.

2) учителя всех специальностей;
3) библиотекарь;
4) вожатый;
5) медицинская сестра;
6) воспитатель;
7) помощник воспитателя;
8) музыкальный руководитель;
9) методист.