Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы № 22/2 "Есіл ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 45/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда № 5013 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 маусымдағы № 5/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 21.06.2016 № 5/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 23 тамыздағы № 22/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3815 тіркелген, 2013 жылғы 4 қазанда "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Есіл ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларындағы:
10 тармақ келесі мазмұндағы санатпен толықтырылсын:
"7) жылына бір рет оқу шығындарын өтеуге 100 пайыз мөлшерінде – жоғары медициналық оқу орындарында оқып жатқан, халықтың (отбасының) аз қамтылған, әлеуметтік-осал топтарындағы студенттерге.";
14 тармақ келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
"Ауылдық жерде тұратын және арнайы орта оқу орындарының күндізгі бөлімінде оқып жатқан аз қамтылған, көп балалы отбасылардағы студенттерге және жоғары медициналық оқу орындарында оқып жатқан, халықтың (отбасының) аз қамтылған, әлеуметтік-осал топтарындағы студенттерге әлеуметтік көмек өтінішке қоса мынадай құжаттарды ұсынғанда беріледі:
1) жеке басын куәландыратын құжат;
2) тұрақты тұрғылықты жері бойынша тіркелгенін растайтын құжат;

О внесении дополнений в решение Есильского районного маслихата от 23 августа 2013 года № 22/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 сентября 2015 года № 45/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 октября 2015 года № 5013. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 21 июня 2016 года № 5/3
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 21.06.2016 № 5/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района" от 23 августа 2013 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3815, опубликовано 4 октября 2013 года в районной газете "Жаңа Есіл") следующие дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района, утвержденных указанным решением:
пункт 10 дополнить категорией следующего содержания:
"7) студентам из числа малообеспеченных, социально-уязвимых слоев населения (семей), обучающимся в высших медицинских учебных заведениях - в размере 100 процентов возмещения затрат за обучение один раз в год.";
пункт 14 дополнить абзацем следующего содержания:
"Студентам, из малообеспеченных, многодетных семей, проживающим в сельской местности и обучающимся в средних специальных учебных заведениях на очной форме и студентам из числа малообеспеченных, социально-уязвимых слоев населения (семей), обучающимся в высших медицинских учебных заведениях, социальная помощь предоставляется на основании заявления с приложением следующих документов:
1) документ, удостоверяющий личность;
2) документ, подтверждающий регистрацию по постоянному месту жительства;

3) оқу орннымен жасалған келісім шарт;
4) оқу орнынан анықтама;
5) көрсетілген санатқа жататындығын анықтайтын анықтама;
6) жоғары оқу орындарында оқып жатқан студенттер үшін аудан әкімі, студент және жұмыс беруші арасындағы келісім шарт.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
С.Құдабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі А.Қалжанов
23 қыркүйек 2015 жыл

3) договор с учебным заведением;
4) справка с места учебы;
5) справка, подтверждающая принадлежность к указанным категориям;
6) договор между акимом района, студентом и работодателем для студентов, обучающихся в высших медицинских учебных заведениях.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
С.Кудабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района А.Калжанов
23 сентября 2015 года