Тассуат ауылдық округі әкімінің "Жарқайың ауданының Тассуат ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2014 жылғы 18 маусымдағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Тассуат ауылы әкімінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 4764 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тассуат ауылы әкімінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тассуат ауылы әкімінің 06.12.2017 № 2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жалғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Тассуат ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тассуат ауылдық округі әкімінің "Жарқайың ауданының Тассуат ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2014 жылғы 18 маусымдағы № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 20 маусымдағы № 4230 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 маусымдағы "Целинное знамя" және "Жарқайың тынысы" аудандық газеттерде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
атауында және шешімнің барлық мәтінінде "Тассуат ауылдық округі", "Тассуат ауылдық округінің" сөздері "Тассуат ауылы", "Тассуат ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М.Мұратов

О внесении изменений в решение акима Тассуатского сельского округа от 18 июня 2014 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Тассуатского сельского округа Жаркаинского района"
Решение акима села Тассуат Жаркаинского района Акмолинской области от 6 апреля 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 апреля 2015 года № 4764. Утратило силу решением акима села Тассуат Жаркаинского района Акмолинской области от 6 декабря 2017 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима села Тассуат Жаркаинского района Акмолинской области от 06.12.2017 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" аким села Тассуат РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима села Тассуат от 18 июня 2014 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории Тассуатского сельского округа Жаркаинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2014 года № 4230, опубликовано 27 июня 2014 года в районных газетах "Целинное знамя", "Жарқайың тынысы") следующее изменение:
в заголовке и по всему тексту решения слова "Тассуатского сельского округа" заменить словами "села Тассуат".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
М.Муратов