2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № а-0/03 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 ақпанда № 4642 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 12 января 2015 года № а-0/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2015 года № 4642
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті  мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілген 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстана от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары Л.Ш.Сейдахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3.1. Осы қаулының күші 2015 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Ескерту. Қаулы 3.1.-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 08.06.2015 № а-5/156 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Аудан әкімі                                Қ.Сүйіндіков
Жақсы ауданы әкімдігінің

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаксынского района Сейдахметову Л.Ш.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
3.1. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 3.1. в соответствии с постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 08.06.2015 № а-5/156 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Аким района                                К.Суюндиков
Утвержден
постановлением акимата
Жаксынского района