Жақсы ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 тамыздағы № 5С-42-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қыркүйекте № 4977 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 6С-2-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 26.04.2016 № 6С-2-7 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 444 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
Е.Алешина
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүіндіков
"20" 08 2015 жыл
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрілігі
Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік
кірістер департаменті
Жақсы ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
Т.Коваленко
"20" 08 2015 жыл

О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Жаксынского района
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 20 августа 2015 года № 5С-42-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 сентября 2015 года № 4977. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2016 года № 6С-2-7
Сноска. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 26.04.2016 № 6С-2-7 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствий с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Жаксынского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Е.Алешина
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района К.Суюндиков
"20" 08 2015 год
Руководитель
Управление государственных
доходов по Жаксынскому
району Департамента
государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан
Т.Коваленко
"20" 08 2015 год