Бурабай ауданының Щучинск қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңгай тарифті белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № а-1/8 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қаңтарда № 4580 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № а-9/376 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 21.09.2016 № а-9/376 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабының 2 тармағына сәйкес, "Бурабай ауданы Щучинск қаласында тұрақты автомобиль тасымалдауына тарифті келісу туралы" Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 5С-34/4 шешімі негізінде, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бурабай ауданының Щучинск қаласында барлық маршруттар үшін жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тариф белгіленсін:
ересектерге – 60 (алпыс) теңге мөлшерінде;
7 жастан 15 жасқа дейінгі балаларға – 30 (отыз) теңге мөлшерінде.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бурабай ауданы әкімінің орынбасары А.Д.Кәкімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Ташмағамбетов

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Щучинске Бурабайского района
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 8 января 2015 года № а-1/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 января 2015 года № 4580. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 21 сентября 2016 года № а-9/376
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 21.09.2016 № а-9/376 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", на основании решения Бурабайского районного маслихата от 25 сентября 2014 года № 5С-34/4 "О согласовании тарифа на регулярные автомобильные перевозки в городе Щучинске Бурабайского района", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Щучинске Бурабайского района:
взрослым в размере – 60 (шестьдесят) тенге;
детям в возрасте от 7 до 15 лет в размере – 30 (тридцать) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бурабайского района Какимова А.Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т.Ташмагамбетов