2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-50/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қаңтарда № 5208 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Ақмола облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 5С-43-2 шешіміне сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7478040,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2711858,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11903,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 222469,1 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4531809,7 мың теңге.
2) шығындар – 7505758,6 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 3893,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42071,0 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 18500,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 18500,0 мың теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 42325,6 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42325,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 20.12.2016 № 6С-9/10 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздер есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекiтiлсiн:
1) салықтық түсiмдер:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
тиянақталған салық;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсiмдер:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер.

О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2015 года № 5С-50/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 января 2016 года № 5208
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 5С-43-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 7478040,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2711858,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11903,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 222469,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4531809,7 тысяч тенге.
2) затраты – 7505758,6 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – - 3893,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42071,0 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 18500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 18500,0 тысяч тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – - 42325,6 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42325,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2016 № 6С-9/10 (вводится в действие c 01.01.2016).
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
фиксированный налог;
государственная пошлина.
2) неналоговых поступлений:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления.

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
4) трансферттердің түсімдері:
облыстық бюджеттен түсетін трансферттер.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдері құрамында облыстық бюджеттің нысаналы трансферттері мен бюджеттік кредиттері осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес есепке алынсын.
Нысаналы трансферттердің бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
4. Орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін 94767,0 мың теңге сомасында мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты аудандық бюджетте облыстық бюджетке қаражаттарды қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 24.11.2016 № 6С-8/1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне 285988,0 мың теңге сомасында жәрдем қаражаттың көлемі және 273000,0 мың теңге сомасында ысырапты өтеуге арналған трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 24.11.2016 № 6С-8/1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде 58753,4 мың теңге сомада облыстық бюджетке бюджеттік кредиттердің өтелуі, соның ішінде: жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджеттің алдындағы қарызын өтеу – 7899,0 мың теңге, мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу – 506,4 мың теңге, республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару – 50348,0 мың теңге қарастырылғаны есепке алынсын.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 24.11.2016 № 6С-8/1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2016 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 47900,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 24.11.2016 № 6С-8/1 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде тұрып жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар, аудандық мәслихатпен келісілген тізімге сәйкес белгіленсін.

3) поступлений от продажи основного капитала:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли;
продажа нематериальных активов.
4) поступления трансфертов:
трансферты из областного бюджета.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2016 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
Распределение целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в областной бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании в сумме 94767,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2016 № 6С-8/1 (вводится в действие c 01.01.2016).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета бюджету района в сумме 285988,0 тысяч тенге и трансферты на компенсацию потерь в сумме 273000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2016 № 6С-8/1 (вводится в действие c 01.01.2016).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 58753,4 тысяч тенге, в том числе: погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 7899,0 тысяч тенге, досрочное погашение бюджетных кредитов выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов – 506,4 тысяч тенге, возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета – 50348,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2016 № 6С-8/1 (вводится в действие c 01.01.2016).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 47900,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24.11.2016 № 6С-8/1 (вводится в действие c 01.01.2016).
8. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими проживающим и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.

9. 2016 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалуы барысында секвестрге жатпайтын жергілікті бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10. Аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің 2016 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
11. Аудан бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2016 жылға арналған трансферттер осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес қарастырылғаны есепке алынсын.

9. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.
10. Утвердить бюджетные программы города районного значения, поселка, сельских округов на 2016 год, согласно приложению 6 к настоящему решению.
11. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены трансферты органам местного самоуправления на 2016 год, согласно приложению 7 к настоящему решению.

12. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
L сессиясының төрағасы
Ж.Бектұров
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
Бурабай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 5С-50/1 шешіміне
1 қосымша
Бурабай ауданының 2016 жылға арналған бюджеті

12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель L сессии
районного маслихата
Ж.Бектуров
Секретарь районного маслихата У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 25 декабря 2015 года
№ 5С-50/1
Бюджет Бурабайского района на 2016 год

135398,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
134832,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
566,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12847,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12847,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29899,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23905,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3394,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2600,0
02
Қорғаныс
9805,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9805,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9291,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай - ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
514,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10205,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4000,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
6205,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6205,0
04
Білім беру
2988395,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1101,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1101,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2987294,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11499,0
003
Жалпы білім беру
2241507,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6848,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

135398,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
134832,0
022
Капитальные расходы государственного органа
566,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12847,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12847,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29899,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23905,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3394,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2600,0
02
Оборона
9805,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9805,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9291,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
514,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10205,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4000,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
6205,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
6205,0
04
Образование
2988395,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1101,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1101,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2987294,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11499,0
003
Общеобразовательное обучение
2241507,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6848,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7701,0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
7701,0
Бурабай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 5С-50/1 шешіміне
4 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджетінен нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 20.12.2016 № 6С-9/10 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сома мың теңге
1
2
Барлығы
4 024 961,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 799 179,1
соның iшiнде:
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
935 708,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
68 223,2
Азаматтық хал актілерін тіркеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға
4 205,0
Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай бір жолғы төлемдер үшін қаражат бөлу
63 076,0
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
520 080,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
646 660,5
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
352 864,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнен, жан басты қаржыландыруды мақұлдауға
206 444,0
Негізгі, орта және жалпы білім берудің мемлекеттік мекемелерін электрондық оқулықтармен қамтамасыз етуге
1 875,0
Патронатты тәрбиелеуге берілген баланы (балаларды) асырауға
2 595,0
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға
55 374,0
Жаңа енгізілетін бiлiм беру объектілерінің материалдық- техникалық базасын нығайту
12 628,5
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
14 880,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 515,7
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
11 898,0
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарларын іске асыру, соның ішінде:
15 104,3
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 086,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
11 018,3
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10 306,1
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 71-жылдығына арналған бір жолғы материалдық көмекке төлеуге
6 207,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
1 621,0
Ауыл шаруашылық саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штат санын арттыруға
1 621,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7701,0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
7701,0
Приложение 4
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 25 декабря 2015 года
№ 5С-50/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2016 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2016 № 6С-9/10 (вводится в действие c 01.01.2016).
Наименование
сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
4 010 999,7
Целевые текущие трансферты
2 785 217,80
в том числе:
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
935 708,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
68 223,2
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
4 205,0
Распределение средств для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
63 076,0
На обеспечение экономической стабильности
520 080,0
Отдел образования района (города областного значения)
646 660,5
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
352 864,0
На апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования
206 444,0
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1 875,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 595,0
Содержание вновь вводимых объектов образования
55 374,0
Укрепление материально-технической базы вновь вводимых объектов образования
12 628,5
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
14 880,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 515,7
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11 898,0
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
15 104,3
на размешение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
4 086,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
11 018,3
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
10 306,1
На выплату единовременной материальной помощи к 71-годовщине Победы в Великой Отечественной войне
6 207,3
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
1 621,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области сельского хозяйства
1 621,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)

59 764,5
Ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың штат санын арттыруға
8 962,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізу үшін
49 643,0
Санитарлық союына жіберілетін ауыл шаруашылық жануарлардың құнын қайтаруға (50 % дейін)
478,0
Сібір жарасы қорымдары ошақтарында іс-шаралар өткізуге
681,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
442 363,9
Автомобиль жолдарын жөндеуге
220 337,9
Аудандық маңызы бар жолдарды ұстауға
16 000,0
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындардың от жағатын маусымын аяқтау үшін
30 000,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
155 500,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған мекемелердің орналасқан жерлерінде дыбыс және жарық құралдарымен жаяу өтпе жолдарды жабдықтауға
526,0
Сумен жабдықтау жүйесіне жөндеу
20 000,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
1 187 603,9
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
381 496,9
Бурабай ауданының Ақылбай ауылында сумен жабдықтау желілерінің құрылысы
14 230,0
Щучинск қаласында 900 орындық мектептің құрылысы
313 236,6
Бурабай кентінің су бұру желілерін қайта құру екінші кезек
37 122,0
Бурабай к. канализация тазарту құрылғыларын салу
16 708,3
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласындағы ИЖЖ объектілеріне су желілері, электр желілері және су бұру желілері құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
100,0
Ақмола облысы Бурабай ауданы Зеленый Бор ауылында ИЖЖ объектілеріне су желілері, электр желілері және су бұру желілері құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
100,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
806 107,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
586 042,0
Бурабай кентінде қазандық құрылысы
220 065,0
Бюджеттік кредиттер
38 178,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 178,0
Мамандарды әлуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
38 178,0
Бурабай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 5С-50/1 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалуы барысында секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Бурабай аудандық
мәслихатының

59 764,5
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии
8 962,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
49 643,0
На возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
478,0
На проведение мероприятий по очагам сибиреязвенных захоронений
681,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
442 363,9
Ремонт автомобильных дорог
220 337,9
Содержание дорог районного значения
16 000,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
30 000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
155 500,0
На обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
526,0
На ремонт системы водоснабжения
20 000,0
Целевые трансферты на развитие
1 187 603,9
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
381 496,9
Строительство водопроводных сетей села Акылбай Бурабайского района
14 230,0
Строительство школы на 900 учащихся в городе Щучинске
313 236,6
Реконструкция сетей водоотведения второй очереди поселка Бурабай
37122,0
Строительство канализационных очистных сооружений п. Бурабай
16 708,3
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство водопроводных сетей, сетей электроснабжения и водоотведения к объектам ИЖС в городе Щучинск Бурабайского района
100,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство водопроводных сетей, сетей электроснабжения и водоотведения к объектам ИЖС в поселке Зеленый Бор Бурабайского района
100,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
806 107,0
На развитие транспортной инфраструктуры
586 042,0
Строительство котельной в поселке Бурабай
220 065,0
Бюджетные кредиты
38 178,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 178,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
38 178,0
Приложение 5
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 25 декабря 2015 года
№ 5С-50/1
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению Бурабайского
районного маслихата