Ақтөбе облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстерінің атауларын бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 173 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 4374 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 15.01.2016 № 11 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 13 бабы 1-1 тармағының 6-7) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақтөбе облысының облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстерінің атаулары бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Н.Есқалиевке жүктелсін.

Об утверждении наименований индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 27 мая 2015 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июня 2015 года № 4374. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 15 января 2016 года № 11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 15.01.2016 № 11.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6-7) пункта 1-1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые наименования индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения Актюбинской области.
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Искалиева Г.Н.