"Ақтөбе облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату Қағидаларын бекіту туралы" облыс әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімінің 2015 жылғы 22 шілдедегі № 11 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 4484 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 29, 37 - баптарына сәйкес, Ақтөбе облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыс әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 3 "Ақтөбе облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4261 тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне (бұдан әрі - Қағидалар) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген Қағидаларда:
11, 12-тармақтар алынып тасталсын.
2. "Ақтөбе облысының кәсіпкерлік басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы шешімді "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Мұхамбетов

О внесении изменений в решение акима области от 24 февраля 2015 года № 3 "Об утверждении Правил реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Актюбинской области"
Решение акима Актюбинской области от 22 июля 2015 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 августа 2015 года № 4484
В соответствии со статьями 29, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима области от 24 февраля 2015 года № 3 "Об утверждении Правил реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Актюбинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4261, опубликованное 3 апреля 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") (далее - Правила) следующие изменения:
в Правилах утвержденных вышеуказанным решением:
пункты 11, 12 исключить.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего решения в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Мухамбетов