"Ақтөбе облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі мен "Ақтөбе облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесін қайта құру туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 9 қарашадағы № 416 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда № 4639 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 17-бабына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысының әкімдігінің 05.06.2019 № 220 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. "Ақтөбе облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесі мен "Ақтөбе облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесін қосу жолымен "Ақтөбе облысының құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі болып қайта құрылсын.
2. Күші жойылды – Ақтөбе облысының әкімдігінің 30.09.2016 № 415 қаулысымен.
3. "Ақтөбе облысының құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 364 "Ақтөбе облысының сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4551 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 17 қарашада жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары Ғ. Н. Есқалиевке жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 9 қарашадағы
№ 416 қаулысымен
"БЕКІТІЛГЕН"
"Ақтөбе облысының құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы"
мемлекеттік мекемесі туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Ереженің күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 30.09.2016 № 415 қаулысымен.

О реорганизации государственного учреждения "Управление строительства Актюбинской области" и государственного учреждения "Управление архитектуры и градостроительства Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 9 ноября 2015 года № 416. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2015 года № 4639
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 05.06.2019 № 220 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
1. Реорганизовать государственное учреждение "Управление строительства Актюбинской области" и государственное учреждение "Управление архитектуры и градостроительства Актюбинской области" путем слияния в государственное учреждение "Управление строительства, архитектуры и градостроительства Актюбинской области".
2. Утратил силу постановлением акимата Актюбинской области от 30.09.2016 № 415.
3. Государственному учреждению "Управление строительства, архитектуры и градостроительства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 2 октября 2015 года № 364 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управления архитектуры и градостроительства Актюбинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4551, опубликованное 17 ноября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Искалиева Г.Н.
6. Настоящее постановление вводится в действие по итечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
"УТВЕРЖДЕНО"
постановлением акимата
Актюбинской области
9 ноября 2015 года № 416
ПОЛОЖЕНИЕ
о государственном учреждении "Управление строительства, архитектуры и градостроительства Актюбинской области"
Сноска. Положение утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 30.09.2016 № 415.