Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 1557 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 мамырда № 4330 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 3260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 22.08.2016 № 3260 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Уақытша жұмыс орындарын құру арқылы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары білім беру ұйымдарының жиырма тоғыз жастан аспаған түлектері қатарындағы жұмыссыз азаматтар үшін меншік түріне қарамастан жұмыс берушілерде жастар практикасы ұйымдастырылсын.
2. Жастар практикасына жолданған адамдардың еңбекақысы жергілікті бюджет қаржысы есебінен айына он сегіз айлық есептік көрсеткіш көлемінде жүзеге асырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары А.А. Арынғазиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Омаров

Об организации и финансировании молодежной практики
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 4 мая 2015 года № 1557. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 мая 2015 года № 4330. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 22 августа 2016 года № 3260
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 22.08.2016 № 3260.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать молодежную практику у работодателей, независимо от их формы собственности, путем создания временных рабочих мест для безработных граждан, из числа выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего, высшего образования, не старше двадцати девяти лет.
2. Оплату труда лиц, направленных на молодежную практику, осуществлять за счет средств местного бюджета, в размере восемнадцать месячных расчетных показателей в месяц.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Арынгазиеву А.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Е.Умаров