Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" 2010 жылғы 28 шілдедегі № 265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 337 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 шілдеде № 4423 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 247 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 12.12.2017 № 247 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 және 7 баптарына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 Заңының 97 бабы 2 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 265 "Ақтөбе қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылы 7 қыркүйекте № 3-1-140 санымен тіркелген, 2010 жылғы 21 қыркүйектегі "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Ақтөбе қаласында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасындағы:
1 тармақтағы:
1) тармақшаның 3 азат жолы мынадай редакцияда мәлімделсін:
"жекешелендiрiлген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй - жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға жұмсалатын шығыстарына;";
2) тармақша мынадай редакцияда мәлімделсін:
"кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға жұмсалатын шығыстар - үй - жайлардың (пәтерлердің) меншік иелерінің жалпы жиналысынын шешімімен белгіленген ай сайынғы жарналар арқылы кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін пайдалануға және жөндеуге, жер учаскесін күтіп - ұстауға, коммуналдық қызметтерді тұтынуды есептеудің үйге ортақ аспаптарын сатып алуға, орнатуға, пайдалануға және салыстырып тексеруге, кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға тұтынылған коммуналдық қызметтерді төлеуге жұмсалатын шығыстарға жалпы жиналыстың шешімімен белгіленген ай сайынғы жарналар арқылы төленетін үй - жайлардың (пәтерлердің) меншік иелері шығыстарының міндетті сомасы, сондай - ақ болашақта кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін немесе оның жекеленген түрлерін күрделі жөндеуге ақша жинақтауға жұмсалатын жарналар;";
2 тармақтағы:
2 азат жолдағы "тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп - ұстауға жұмсалатын" сөздері "кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға жұмсалатын" сөздерімен ауыстырылсын;
3 азат жолдағы "тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп - ұстауға ақы төлеуге" сөздері: "кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға ақы төлеуге" сөздерімен ауыстырылсын;
3 тармақтағы:
"тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп - ұстауға жұмсалатын шығыстарының" сөздері: "кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға жұмсалатын шығыстарының" сөздерімен ауыстырылсын;
4 тармақтағы:
"Тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) жылыту және күтiп - ұстау шығындары" сөздері: "Кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін жылыту және күтіп - ұстау шығыстары" сөздерімен ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
"тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп - ұстауға жұмсалатын шығыстарына" сөздері: "кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға жұмсалатын шығыстарына" сөздерімен ауыстырылсын;
13 тармақтағы:
"тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп - ұстауға жұмсалатын шығыстары" сөздері: "кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға жұмсалатын шығыстары" сөздерімен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 28 июля 2010 года № 265 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям гражданам) в городе Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 10 июня 2015 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 июля 2015 года № 4423. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 12 декабря 2017 года № 247
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 12.12.2017 № 247 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94 "О жилищных отношениях", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 28 июля 2010 года № 265 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 сентября 2010 года за № 3-1-140, опубликованное 21 сентября 2010 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
в Правилах определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Актобе, утвержденных указанным решением:
в пункте 1:
абзац третий подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"расходы на содержание общего имущества объекта кондоминиума - обязательная сумма расходов собственников помещений (квартир) посредством ежемесячных взносов, установленных решением общего собрания, на эксплуатацию и ремонт общего имущества объекта кондоминиума, содержание земельного участка, на приобретение, установку, эксплуатацию и поверку общедомовых приборов учета потребления коммунальных услуг, оплату коммунальных услуг, потребленных на содержание общего имущества объекта кондоминиума, а также на накопление денег на предстоящий в будущем капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума или отдельных его видов;";
в пункте 2:
в абзаце 2 слова: "расходы на содержание жилого дома (жилого здания)" заменить словами: "расходы на содержание общего имущества объекта кондоминиума";
в абзаце 3 слова: "содержание жилого дома (жилого здания)" заменить словами: "содержание общего имущества объекта кондоминиума";
в пункте 3:
слова: "расходов на содержание жилого дома (жилого здания)" заменить словами: "расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума";
в пункте 4:
слова: "расходам на содержание жилого дома (жилого здания)" заменить словами: "расходам на содержание общего имущества объекта кондоминиума";
в пункте 9:
слова: "расходы на содержание жилого дома (жилого здания)" заменить словами: "расходы на содержание общего имущества объекта кондоминиума";
в пункте 13:
слова: "оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания)" заменить словами: "оплаты расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума";

2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күннен соң күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы мәслихатының хатшысы
А. Қабиев С. Шынтасова

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихатагорода Актобе
А. Кабиев С. Шинтасова