Аудандық мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 70 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 сәуірдегі № 200 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 4307 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 116 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 26.09.2017 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде № 3529 тіркелген, 2013 жылғы 19 наурызда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінің № 14 жарияланған) 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 70 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 1 тармақтың 1) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"жекешелендірілген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлерді) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы :
А. Кайрушев

О внесении изменений в решение районного маслихата от 31 января 2013 года № 70 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 03 апреля 2015 года № 200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области15 апреля 2015 года № 4307. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 26 сентября 2017 года № 116
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 26.09.2017 № 116 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 31 января 2013 года №70 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3529, опубликованное 19 марта 2013 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда" №14) следующие изменения:
второй абзац подпункта 1) пункта 1 в приложении указанного решения изложить в следующей редакции:
"расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимися нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата,
секретарь маслихата:
А. Кайрушев