Алға ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 504 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 4696 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 232 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімдігінің 30.05.2018 № 232 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі № 245 "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына сәйкес, Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Алгинскому району
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 21 декабря 2015 года № 504. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 января 2016 года № 4696. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 30 мая 2018 года № 232
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 30.05.2018 № 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года № 245 "Об автомобильных дорогах" акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Алға ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Н. Жұмабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі М. Абдуллин
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтөбе облысының жолаушылар көлiгi
және автомобиль жолдары
басқармасы" ММ басшысы
А. Есжанов

1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения по Алгинскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Жумабаева Б.Н.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Абдуллин
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ "Управления пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Актюбинской области"
А .Есжанов