"Көшелерге атау беру туралы" 2008 жылдың 10 қарашадағы № 27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Үшқұдық ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 10 қарашадағы № 60 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 желтоқсанда № 4620 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдесіндегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақастан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына сәйкес, Үшқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үшқұдық селолық округі әкімінің мемлекеттік тіліндегі "Көшелерге атау беру туралы" 2008 жылдың 10 қарашадағы № 27 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 3-3-63 болып тіркелген, 2009 жылы 17 ақпанда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тіліндегі көрсетілген шешімнің деректемелеріндегі және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі "ауылдық"сөзімен ауыстырылсын;
мемлекеттік тіліндегі шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" сөздері алынып тасталынсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданыска еңгізіледі.
Үшқұдық ауылдық округінің әкімі М. Жармуханов

О внесении изменений в решение от 10 ноября 2008 года № 27 "Көшелерге атау беру туралы"
Решение акима Ушкудыкского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 10 ноября 2015 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 03 декабря 2015 года № 4620
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", со статьей 35Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Ушкудыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ушкудыкского сельского округа на государственном языке от 10 ноября 2008 года № 27 "Көшелерге атау беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-63, опубликованное 17 февраля 2009 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда" следующие изменения:
в реквизитах и по всему тексту указанного решения на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
в преамбуле решения на государственном языке слова "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы №45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ушкудыкского сельского округа М. Жармуханов