Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Сарықобда ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 12 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашада № 4596 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылдың 10 қарашасындағы № 6-10/134 ұсынысы негізінде, Сарықобда ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдары арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Сарықобда ауылдық округіне қарасты Сарықобда ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Сарықобда ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы Л. Рзиеваға жүктелсін.
3. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сарықобда ауылдық округінің әкімі Ж. Умбеткулов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сарыхобдинского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 12 ноября 2015 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 ноября 2015 года № 4596
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Алгинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 10 ноября 2015 года за № 6-10/134, аким Сарыхобдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Сарыхобда Сарыхобдинского сельского округа, в связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат акима Сарыхобдинского сельского округа" Л. Рзиевой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыхобдинского сельского округа Ж. Умбеткулов