Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 144 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 158 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 4247 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 14 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодекстің 104-бабының 5-тармағына, 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 144 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4171 санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда аудандық "Жем Сағыз" газетінің № 4 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"4 314 586" деген сандар "3 938 925" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері
"1 445 206" деген сандар "1 347 545" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"4 314 586" деген сандар "4 179 032,5" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы (профициті)
"-40 689" деген сандар "-280 796,5" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)
"40 689" деген сандар "280 796,5" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 6 тармақ:
мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"Ауданның коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға - 15 829 мың теңге";
3) 7 тармақта:
1, 2, 3 тармақшалары алынып тасталсын;
4) 9 тармақта:
"12 775" деген сандар "3 000" деген санмен ауыстырылсын;
5) көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Шекеева
Мәслихат хатшысы Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
13 наурыздағы № 158
шешіміне 1 қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 144
шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 144 "О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2015 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 марта 2015 года № 4247. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12.04.2016 № 14.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 144 "О бюджете Байганинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4171, опубликованное 29 января 2015 года в районной газете "Жем Сағыз" № 4) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "4 314 586" заменить цифрами "3 938 925";
в том числе
поступление трансфертов
цифры "1 445 206" заменить цифрами "1 347 545";
в подпункте 2)
затраты
цифры "4 314 586" заменить цифрами "4 179 032,5";
в подпункте 5)
дефицит бюджета (профицит)
цифры "-40 689" заменить цифрами "-280 796,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
(использование профицита)
цифры "40 689" заменить цифрами "280 796,5".
2) пункт 6:
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"15 829 тысяч – на организацию эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности района"
3) в пункте 7:
подпункты 1), 2), 3) исключить;
4) в пункте 9:
цифры "12 775" заменить цифрой "3 000"
5) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Н. Шекеева
Секретарь маслихата Б. Турлыбаев
Приложение 1
к решению № 158
Байганинского районного
маслихата от 13 марта
2015 года
Приложение 1
к решению № 144
Байганинского районного
маслихата от 24 декабря
2014 года
Бюджет Байганинского района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ

400 549,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
92 976,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 480,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12 705,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
24 518,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
4 774,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16 757,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 442,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
153 890,0
2
Әлеуметтiк көмек
135 610,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
135 610,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56 000,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 108,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
100,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 761,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6 086,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
23 546,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 009,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3 000,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
18 280,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 280,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 802,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
415,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
63,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

400 549,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
92 976,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19 480,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12 705,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
24 518,0
012
Капитальные расходы государственного органа
300,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 774,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16 757,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 442,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
153 890,0
2
Социальная помощь
135 610,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
135 610,0
002
Программа занятости
56 000,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 108,0
005
Государственная адресная социальная помощь
100,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 761,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 086,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
23 546,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 009,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 000,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
18 280,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 280,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 802,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
415,0
021
Капитальные расходы государственного органа
63,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство