Азаматтық қызметшi болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 125 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 маусымда № 4399 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 009 қаулысымен
Ескерту. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 15.01.2016 № 009 қаулысымен (қол қойылған кезінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексiнiң 18 және 238 баптарына сәйкес Байғанин аудандық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление Байганинского районного акимата Актюбинской области от 3 июня 2015 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 июня 2015 года № 4399. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 15 января 2016 года № 009
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байганинского района Актюбинской области от 15.01.2016 № 009 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 18 и 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: