2015 жылға Ырғыз ауданы бойынша ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемін және нақты жағдайларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 4 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 ақпанда № 4190 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 13.01.2016 № 12 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7, 20 баптарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, Ырғыз ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға Ырғыз ауданы бойынша жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, түрлері, көлемі және нақты жағдайлары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Базарбаева) осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Ырғыз аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Г.Жансүгірова) 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық жұмысты жергілікті бюджет қаржысы есебінен қаржыландыруды жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Шахинге жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі М. ДУАНБЕКОВ
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтар № 4 қаулысына қосымша
2015 жылға Ырғыз ауданы бойынша ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары
Ұйымдар тізбесі
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Орындалатын жұмыс және қызмет көлемінің табиғи көрсеткіштері
Беріл-ген сұра-ныс
Бекітіл-ді
Қоғам-дық жұмысқа қатысу-шының еңбек ақысы-ның көлемі
Қаржы-ландыру көздері
Жұмыс орын саны
Жұмыс орын саны
1
"Тәуіп ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ауыл аумағын тазарту

Об утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ по Иргизскому району на 2015 год
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 12 января 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 02 февраля 2015 года № 4190. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 13 января 2016 года № 12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 13.01.2016 № 12 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия для организации временной занятости безработных по Иргизскому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Иргизский районный отдел занятости и социальных программ" (С.Базарбаева) обеспечить реализацию настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Иргизский районный отдел экономики и бюджетного планирования" (Г.Жансугирова) обеспечить осуществление финансирования общественных работ за счет средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Шахина.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района М. ДУАНБЕКОВ
Приложение к постановлению акимата района № 4 от 12 января 2015 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ по Иргизскому району на 2015 год
Перечень организации
Виды обществен-ных работ
Объем выполня-емых работ и услуг в натураль-ных показателях
Заявлен-ная потреб-ность
Утвер-ждено
Размер оплаты участни-ков обществе-нных работ
Источники финан-сирования
Количес-тво рабочих мест
Количес-тво рабочих мест
1
ГУ "Аппарат акима Таупского сельского округа"
Очистка территорий села