Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 05 наурыздағы № 63 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 сәуірде № 4291 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 16.05.2016 № 190 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18, 238 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қосымшаға сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Тынымгереевке жүктелсін.
Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Сыдықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарғалы аудандық мәслихатының
Хатшысы Х.Жылқыбеков
Аудан әкімдігінің
2015 жылғы 05 наурыздағы
№ 63 қаулысына
ҚОСЫМША
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
№ р/с
Лауазымдар атауы
1)
2)
3)
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)
21)
22)
23)
1)
2)
3)
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
1)
2)
3)
4)
5)
6)
Әлеуметтік қамсыздандыру саласы мамандарының лауазымдары:
Жұмыспен қамту орталығының директоры;
Жұмыспен қамту орталығының маманы;
Әлеуметтік қызметкер.
Білім беру саласы мамандарының лауазымдары:
Білім беру ұйымдарының барлық мамандықтағы мұғалімдері;
Жалпы білім беретін мектептің, мектеп-балабақша кешенінің, қосымша білім беру ұйымдарының директоры (басшысы, меңгерушісі);
Мектепке дейінгі ұйымның меңгерушісі;
Шығармашылық шеберхананың жетекшісі (білім беру ұйымдарында);
Дене тәрбиесінің жетекшісі (білім беру ұйымдарында);
Алғашқы әскери даярлық жетекшісі, оқытушы-ұйымдастырушысы;
Жалпы білім беретін мектептердің, бастауыш, негізгі орта және қосымша білім беру ұйымдарындағы, оқу, оқу-тәрбиелік, оқу-әдістемелік, бейіндік, тәрбиелік жұмыстар жөніндегі директордың орынбасары;
Аға әдіскер, әдіскер;
Кітапхана меңгерушісі және кітапханашы;
Педагог-психолог;
Әлеуметтік педагог;
Мұғалім –логопед;
Педагог – ұйымдастырушы;
Қосымша білім педагогі;
Мұғалім – дефектолог;
Аға тәрбиеші, тәрбиеші (білім беру ұйымдарында);
Балалар мектепке дейінгі ұйымының музыкалық жетекшісі;
Оқу-тәрбие, оқу-өндірістік қызметімен тікелей айналысатын дене шынықтыру нұсқаушысы;
Медициналық бике;
Ем-дәм бикесі;
Аға жетекші, жетекші;
Хореограф;
Зертханашы.
Ветеринария саласы мамандарының лауазымдары:
Ветеринарлық дәрігер;
Ветеринарлық пункт меңгерушісі;
Ветеринарлық фельдшер;
Мәдениет саласы мамандарының лауазымдары:
Ұйымның басшысы, директор;
Көркемдік жетекші;
Әдіскер;
Көркем суретші;
Аккомпаниатор;
Мәдени ұйымдастырушы;
Хореограф;
Кітапханашы;
Бағдарламамен қамтамасыз етуші маман;
Библиограф;
Музыкалық жетекші;
Үйірме жетекшісі;
Кітапхана, филиал, клуб меңгерушісі.
Денсаулық сақтау мамандарының лауазымдары:
Бас дәрігер;
Бас дәрігердің орынбасарлары;
Дәріханалармен, кабинеттермен, бөлімшелермен, емхана меңгерушілері;
Барлық мамандықтағы дәрігерлер;
Барлық мамандықтағы орта медициналық қызметкерлер;
Әлеуметтік қызметкер.

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 05 марта 2015 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 08 апреля 2015 года № 4291. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 16 мая 2016 года № 190
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 16.05.2016 № 190.
В соответствии со статьями 18, 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района И.Тынымгереева.
Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Сыдыков
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Каргалинского районного
Маслихата Х.Жылкыбеков
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата района
от 05 марта 2015 года № 63
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
№ п/п
Наименование должностей
1)
2)
3)
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
14)
15)
16)
17)
18)
19)
20)
21)
22)
23)
1)
2)
3)
1)
2)
3)
4)
5)
6)
7)
8)
9)
10)
11)
12)
13)
1)
2)
3)
4)
5)
6)
Должности специалистов сферы социального обеспечения:
Руководитель центра занятости;
Специалист центра занятости;
Социальный работник.
Должности специалистов сферы образования:
Учителя всех специальностей организации образования;
Директор (руководитель, заведующий) общеобразовательной школы, комплекса школа -детский сад, организаций дополнительного образования;
Заведующий дошкольной организацией;
Руководитель творческой мастерской (в организациях образования);
Руководитель физического воспитания (в организациях образования);
Руководитель, преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
Заместитель директора по учебной, учебно-воспитательной, учебно-методической работе, инновационной, воспитательной работе общеобразовательных школ, организаций начального, основного среднего и дополнительного образования;
Старший методист, методист;
Заведующий библиотекой и библиотекарь;
Педагог-психолог;
Социальный педагог;
Учитель-логопед;
Педагог-организатор;
Педагог дополнительного образования;
Учитель-дефектолог;
Старший воспитатель, воспитатель (в организациях образования);
Музыкальный руководитель детской дошкольной организации;
Инструктор по физической культуре, непосредственно занимающийся учебно-производственной, учебно-воспитательной деятельностью;
Медицинская сестра;
Диетическая сестра;
Старший вожатый, вожатый;
Хореограф;
Лаборант.
Должности специалистов сферы ветеринарии:
Ветеринарный врач;
Заведующий ветеринарным пунктом;
Ветеринарный фельдшер.
Должности специалистов сферы культуры:
Руководитель организации, директор;
Художественный руководитель;
Методист;
Художник;
Аккомпаниатор;
Культорганизатор;
Хореограф;
Библиотекарь;
Специалист по программному обеспечению;
Библиограф;
Музыкальный руководитель;
Руководитель кружка;
Заведующий библиотекой, филиалом, клубом.
Должности специалистов сферы здравоохранения:
Главный врач;
Заместители главного врача;
Заведующие поликлиникой, отделениями, кабинетами, аптеками;
Врачи всех специальностей;
Средний медицинский персонал всех специальностей;
Социальный работник.