"Ойыл ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" 2013 жылғы 31 шілдедегі № 110 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы № 254 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 4479 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 86 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 13.03.2017 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 31 шілдедегі № 110 "Ойыл ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3642 тіркелген, 2013 жылдың 12 қыркүйегінде аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ереженің 1 тармағының 1) тармақшасындағы үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"жекешелендiрiлген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: С. Нұрбаев
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов

О внесении изменения в решение от 31 июля 2013 года № 110 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Уилском районе"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 6 августа 2015 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 августа 2015 года № 4479. Утратило силу решением маслихата Уилского района Актюбинской области от 13 марта 2017 года № 86
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уилского района Актюбинской области от 13.03.2017 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законадательные акты Республики Қазахстан по вопросам жилищных отношений", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата от 31 июля 2013 года № 110 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Уилском районе", (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3642, опубликованное 12 сентября 2013 года в районной газете "Ойыл") следующее изменение:
абзац третий подпункта 1) пункта 1 в Правилах, утвержденных указанным решением изложить в следующей редакции:
"расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимися нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата: С. Нурбаев
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов