Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 наурыздағы №98 "Хромтау ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 239 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 4309 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 89 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 17.02.2017 № 89 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 270-V "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "Хромтау ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3566 болып тіркелген, 2013 жылдың 30 сәуірінде аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) 2013 жылғы 27 наурыздағы № 98 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Хромтау ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінде:
1 тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Тұрғын үй көмегі Хромтау ауданы мен Хромтау қаласының аумағында тұрақты жекешелендірілген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлерді) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстары отбасы бюджетінің осы мақсаттарға шекті рұқсат етілетін шығындарының үлесінен асатын жағдайда ұсынылады.";
1 тармақтағы екінші абзацы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Жекешелендірілген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлерді) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстары үлесінің шегі отбасының жиынтық табысының 8 пайызы мөлшерінде белгіленеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихат
сессия төрағасы хатшысының міндетін
Н.Арсений атқарушы
Б.Ашабаев

О внесении изменений в решение районного маслихата от 27 марта 2013 года №98 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Хромтауском районе"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 31 марта 2015 года № 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 апреля 2015 года № 4309. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 17 февраля 2017 года № 89
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 17.02.2017 № 89.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года № 94 "О жилищных отношениях" и Законом Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 270-V "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 марта 2013 года № 98 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Хромтауском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3566, опубликованное 30 апреля 2013 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Хромтауском районе, утвержденных указанным решением:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Жилищная помощь предоставляется лицам, постоянно проживающим на территории Хромтауского района и города Хромтау, в том случае, если расходы на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде в бюджете семьи превышают долю предельно допустимых расходов на эти цели.";
абзац второй пункта 1 изложить в следующей новой редакции:
"Доля предельно допустимых расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде, устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 8 процентов.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Исполняющий объязанности
районного маслихата секретаря районного
Н.Арсений маслихата
Б.Ашабаев