"Абай селолық округіне қарасты елді мекендерге көше атауын беру туралы" 2008 жылғы 5 желтоқсандағы № 7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Абай ауылдық окргуінің әкімінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 тамызда № 4457 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциалық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциалық Заңына сәйкес, Абай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 5 желтоқсандағы № 7 "Абай селолық округіне қарасты елді мекендерге көше атауын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-69 тіркелген, 2008 жылғы 25 желтоқсанда аудандық "Хромтау" газетіне жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің мемлекеттік тіліндегі атауы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Абай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы";
шешімнің кіріспесі келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына және Абай ауылдық округі тұрғындарының 2008 жылғы 10 қазандағы № 06 конференциясы хаттамасына сәйкес, Абай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ";
12345 тармақтары біріктірілсін және келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Абай селолық округінің келесі елді мекендерінің көшелеріне атаулар берілсін:
Абай ауылында – Ойсылқара көшесі;
Ардагер көшесі;
Мектеп көшесі;
Күншуақ көшесі;
Жастар көшесі;
Аралтөбе ауылында – Тәуелсіздік көшесі;
– Желтоқсан көшесі;
Тассай ауылында – Сармырза.".
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі "

О внесении изменений в решение от 5 декабря 2008 года № 7 "О наименовании улиц населенных пунктов Абайского сельского округа"
Решение акима Абайского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 15 июля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 августа 2015 года № 4457
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, аким Абайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Абайского сельского округа от 5 декабря 2008 года № 7 "О наименовании улиц населенных пунктов Абайского сельского округа" (зарегистртрованное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-69, опубликованное 25 декабря 2008 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в реквизитах и по всему тексту указанного решения на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
заголовок решения на государственном языке изложить в новой редакции:
"Абай ауылдық округі елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы";
преамбулу решения изложить в следующей новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола от 10 октября 2008 года конференций жителей Абайского сельского округа, аким сельского округа РЕШИЛ";
пункты 12345 объединить и изложить в следующей новой редакции:
"1. Присвоить наименования улицам следующих населенных пунктов Абайского сельского округа:
в селе Абай – улица Ойсылқара;
улица Ардагер;
улица Мектеп;
улица Куншуак;
улица Жастар;
в селе Аралтобе- улица Тауелсиздик;
в селе Жарбутак- улица Желтоксан";
в селе Тассай –улица Сармырза."
пункт 6 изложить в новой редакции:
"2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.".

2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауылдық округінің әкімі
Н.Жумагалиев

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского сельского округа
Н.Жумагалиев