"Табантал селолық округіне қарасты елді мекендерге көше атауын беру туралы" 2008 жылғы 25 қарашадағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Табантал ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 07 шілдедегі № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 тамызда № 4453 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Респуликасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Табантал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Табантал ауылдық округі әкімінің "Табантал селолық округіне қарасты елді мекендерге көше атауларын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-67 тіркелген, 2008 жылғы 15 желтоқсанда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) 2008 жылғы 25 қарашадағы № 1 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Табантал ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атаулар беру туралы";
шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде және мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
кіріспе бөлігіндегі ", Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қантардағы № 45 қаулысымен мақұлдаған "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасының 3.2 бөлігіне және Ақтөбе облысы әкімдігінің 2007 жылғы 24 шілдедегі "Ақтөбе облысының Мекен-жай Тіркеліміне тіркеу тәртібі және мекенжай құрылымы жөніндегі Ереже туралы" № 255 қаулысына," сөздері алынып тасталсын;
шешімнің 1 тармағы келесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Табантал ауылдық округінің келесі елді мекендерінің көшелеріне атаулар берілсін:
Табантал ауылында–Табантал көшесі, көшеге барлық үйлер жатқызылады;
Бақай ауылында–Бақай көшесі, көшеге осы елді мекеннің барлық үйлері жатқызылады;
Жайлаусай ауылында–Жайлаусай көшесі, осы елді мекеннің барлық үйлері жатқызылады;
Көптоғай ауылында–Көптоғай көшесі, осы елді мекеннің барлық үйлері жатқызылады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Табантал ауылдық округінің әкімі Ш.Калиева

О внесении изменений в решение от 25 ноября 2008 года № 1 "О присвоении названия улицам в населенных пунктах Табантальского сельского округа"
Решение акима Табантальского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 07 июля 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 августа 2015 года № 4453
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по воросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушении", аким Кудуксайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Табантальского сельского округа от 25 ноябряя 2008 года № 1 "О присвоении названия улицам в населенных пунктах Табантальского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-67, опубликованное 15 декабря 2008 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в следующей новой редакции;
"О присвоении наименований улицам населенных пунктов Табантальского сельского округа";
в реквизитах и по тексту указанного решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық";
в преамбуле слова "пунктом 3.2 Концепции государственной ономастической работы в Республике Казахстан, утвержденной
Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2005 года №45 и Постановлением Акима Актюбинской области от 24 июля 2007 года №255 "Об утверждении Положения о порядке регистрации и структуре адреса в Адресном реестре Актюбинской области"," исключить;
пункт 1 решения изложить в следующей новой редакции:
"1. Присвоить наименования улицам следующих населенных пунктов
Табантальского сельского округа:
в селе Табантал –улица Табантал, улице подлежат все дома данного населенного пункта;
в селе Бакай – улица Бакай, улице подлежат все дома данного населенного пункта;
в селе Жайлаусай – улица Жайлаусай, улице подлежат все дома данного населенного пункта;
в селе Коптогай – улица Коптогай, улице относятся все дома данного населенного пункта.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Табантальского сельского округа Ш.Калиева