"Көктау селолық округінің көшелері мен құрылымдық бөліктеріне атау беру туралы" 2012 жылғы 1 маусымдағы № 9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы Көктау ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 20 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 тамызда № 4473 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Көктау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көктау селолық округі әкімінің 2012 жылғы 1 маусымдағы № 9 "Көктау селолық округінің көшелері мен құрылымдық бөліктеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-152 тіркелген, 2012 жылғы 26 шілдеде аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көктау ауылдық округінің әкімі
С.Бердалин

О внесении изменений в решение от 1 июня 2012 года № 9 "О наименовании улиц и составных частей Коктауского сельского округа"
Решение акима Коктауского сельского округа Хромтауского района Актюбинской области от 28 июля 2015 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 августа 2015 года № 4473
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан № 121-V от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Коктауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Коктауского сельского округа от 1 июня 2012 года № 9 "О наименовании улиц и составных частей Коктауского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-152, опубликованное 26 июля 2012 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коктауского сельского округа
С. Бердалин