Шалқар ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 наурыздағы № 194 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда № 4237 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 10.06.2016 № 24 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес, бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы О.Уксакбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С.Тулемисов

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шалкарского района
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 2 марта 2015 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2015 года № 4237. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 24
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 10.06.2016 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шалкарского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата О. Уксакбаев
Секретарь районного маслихата С. Тулемисов

2015 жылғы 2 наурыздағы № 194 Шалқар аудандық мәслихатының шешіміне қосымша
Шалқар ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
№ р/с
Қала, ауыл атаулары
Өткізу орындары
1
Шалқар қаласы
"Факел" стадионы
2
Қотыртас ауылы
Ауыл саябағы жанынан солтүстік жақ беті
3
Бегімбет ауылы
Бегімбет ауылындағы орталық алаң
4
Бозой ауылы
Жетес би және Аманғали ахун көшелерінің қиылысы
5
Біршоғыр стансасы
А.Тихонов көшесіндегі саябақ
6
Аққайтым ауылы
Интернационалистер көшесі № 19 үйдің солтүстік шығыс жақ беті
7
Байқадам ауылы
Қазақай көшесі № 5 үйдің жаны
8
Қауылжыр ауылы
Желтоқсан және Жағалау көшелерінің қиылысы
9
Шілікті ауылы
Сарыөзек және Меңдікөл көшелерінің қиылысы
10
Мөңке би ауылы
Тәуелсіздік көшесі № 12 үйдің оңтүстік шығыс жақ беті
11
Тоғыз стансасы
Тәуелсіздік көшесі бойындағы спорт алаңы
12
Жылтыр ауылы
Жылтыр ауылындағы спорт алаңы
13
Қаратоғай ауылы
М.Айтасов көшесінің батыс жақ басы

Приложение к решению Шалкарского районного маслихата № 194 от 2 марта 2015 года
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шалкарского района
№ п/н
Наименование города, села
Места проведения
1
город Шалкар
Стадион "Факел"
2
село Котыртас
Северная сторона сельского парка
3
село Бегимбет
Центральная площадь в селе Бегимбет
4
село Бозой
Переулок улицей Жетес би и Амангали ахун
5
станция Биршогыр
Парк по улице А.Тихонова
6
село Аккайтым
Северо-восточная сторона улицы Интернационалисты дом № 19
7
село Байкадам
Возле дома № 5 по улицы Казакай
8
село Кауылжыр
Переулок улицей Желтоксан и Жагалау
9
село Шиликты
Переулок улицей Сарыозек и Мендикол
10
село Монке би
Южно-восточная сторона улицы Тауелсиздик дом № 12
11
станция Тогуз
Спортивная площадка по улицы Тауелсиздик
12
село Жылтыр
Спортивная площадка в селе Жылтыр
13
село Каратогай
Западная сторона улицы М.Айтасова