"Шалқар ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" 2010 жылғы 20 шілдедегі № 212 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 маусымдағы № 215 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 маусымда № 4378 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 мамырдағы № 112 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 22.05.2017 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастыры мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 20 шілдедегі № 212 "Шалқар ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3-13-138 санымен тіркелген, 2010 жылғы 8 қыркүйектегі "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шалқар ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларын бекіту туралы қағидасында:
бүкіл мәтін бойынша "тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) деген сөздер" кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін" деген сөздермен ауыстырылсын;
2 тармақтың бірінші абзацынан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"жекешелендiрiлген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарына; "
3 тармақтың бірінші абзацынан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстар-үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелерінің жалпы жиналысының шешімімен белгіленген ай сайынғы жарналар арқылы кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін пайдалануға және жөндеуге, жер учаскесін күтіп-ұстауға, коммуналдық қызметтерді тұтынуды есептеудің үйге ортақ аспаптарын сатып алуға, орнатуға, пайдалануға және салыстырып тексеруге, кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға тұтынылған коммуналдық қызметтерді төлеуге жұмсалатын шығыстарға жалпы жиналыстың шешімімен белгіленген ай сайынғы жарналар арқылы төленетін үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелері шығыстарының міндетті сомасы, сондай-ақ болашақта кондоминум объектісінің ортақ мүлкін немесе оның жекеленген түрлерін күрделі жөндеуге ақша жинақтауға жұмсалатын жарналар;".

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 июля 2010 года № 212 "Об утверждении Правил оказание жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Шалкарского района"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 9 июня 2015 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 июня 2015 года № 4378. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22 мая 2017 года № 112
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22.05.2017 № 112 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторое законадательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений", маслихат Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 июля 2010 года № 212 "Об утверждении Правил оказание жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)Шалкарского района"(зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-138, опубликованное от 8 сентября 2010 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
в Правилах оказание жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Шалкарском районе, утвержденных указанным решением:
по всему тексту слова "жилого дома (жилого здания)" заменить словами "общего имущества объекта кондоминиума";
пункт 2 после первого абзаца дополнить абзацем следующего содержания:
"расходы на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде; "
пункт 3 после первого абзаца дополнить абзацем следующего содержания:
"расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума-обязательная сумма расходов собственников помещений (квартир) в посредством ежемесячных взносов, установленных решением общего собрания, на эксплуатацию и ремонт общего имущества объекта кондоминиума, содержание земельного участка, на приобретение, установку, эксплуатацию и поверку общедомовых приборов учета потребления коммунальных услуг, потребленных на содержание общего имущества объекта кондоминиума, а также на накопление денег на накопление денег на предстоящий в будущем капитальный ремонт общего имущества объекта кондоминиума или отдельных его видов;".

2. Осы шешім оның алғаш ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы М. Жиенгазина
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Тулемисов

2. Настоящее решение в водится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата М. Жиенгазина
Секретарь районного маслихата С. Тулемисов