"Шалқар ауданы Айшуақ селолық округі әкімінің 2009 жылғы 11 тамыздағы № 10 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 3 қарашадағы № 16 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 мамырда № 4323 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Айшуақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шалқар ауданы Айшуақ селолық округі әкімінің 2009 жылғы 11 тамыздағы № 10 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4083 санымен тіркелген, 2014 жылғы 12 желтоқсанда "Шалқар" аудандық газетінде жарияланған) 2014 жылғы 3 қарашадағы № 16 шешіміне келесідей толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың екінші абзацындағы "шешімнің" сөзінің алдына "мемлекеттік тіліндегі" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айшуақ ауылдық округінің әкімі Е. Әдіманов

О внесении дополнения в решение от 3 ноября 2014 года № 16 "О внесении изменений в решение акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района от 11 августа 2009 года № 10 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов"
Решение акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 14 апреля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 мая 2015 года № 4323
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, аким Айшуакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 3 ноября 2014 года № 16 "О внесении изменений в решение акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района от 11 августа 2009 года № 10 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4083, опубликованное 12 декабря 2014 года в районной газете "Шалқар") следующее дополнение:
в абзаце втором пункта 1 после слова "решения" дополнить словами "на государственном языке".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айшуакского сельского округа Е. Адиманов