Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және нормаларын белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы № 378 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 25 қыркүйекте № 3452 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 374 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы әкімдігінің 11.07.2016 № 374 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына және "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/306 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі бұйрығымен бекітілген Қағидаларының 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған субсидияланатын гербицидтердің түрлері және гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Е. Шинтуринов) субсидиялауды қаржыландыруды жергілікті бюджеттен жүзеге асырсын.
3. Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және нормаларын белгілеу туралы" № 278 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 12 тамыздағы № 2803 тіркелген және 2014 жылғы 14 тамызда "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінің № 94 жарияланған) және 2014 жылғы 18 қарашадағы "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және нормаларын белгілеу туралы" облыс әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 278 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" № 401 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 2957 тіркелген және 2014 жылғы 11 желтоқсандағы "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінің № 138 жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік
тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет – ресурста және облыс әкімдігінің интернет – ресурсында жариялау жүктелсін.

Об установлении видов и норм субсидируемых гербицидов
Постановление акимата Алматинской области от 25 августа 2015 года № 378. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 сентября 2015 года № 3452. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 11 июля 2016 года № 374
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 11.07.2016 № 374 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и с подпунктом 1) пункта 4 Правил утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/306 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить прилагаемые виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (Шинтуринов Е.) осуществить финансирование субсидирования из местного бюджета.
3. Признать утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 30 июля 2014 года № 278 "Об установлении видов и норм субсидируемых гербицидов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 августа 2014 года за № 2803 и опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" 14 августа 2014 года № 94) и от 18 ноября 2014 года № 401 "О внесении дополнений в постановление акимата области от 30 июля 2014 года № 278 "Об установлении видов и норм субсидируемых гербицидов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 декабря 2014 года за № 2957 и опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" 11 декабря 2014 года № 138).
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет – ресурсе акимата области.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкім А. Баталов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі Мамытбеков Асылжан Сарыбайұлы
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы "25" тамыздағы "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және нормаларын белгілеу туралы" № 378 қаулысына қосымша
Субсидияланатын гербицидтердің түрлері және гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормалары
р/с
Гербицидтердің субсидияланатын түрлері
Өлшем бірлігі
Бір өлшем
бірлігін арзандату
пайызы
Сатып алынған гербицидтің субсидия нормасы, теңге
1

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бескемпирова С.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Баталов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан Мамытбеков Асылжан Сарыбаевич
Приложение к постановлению акимата области "Об установлении видов и норм субсидируемых гербицидов" от "25" августа 2015 года № 378
Виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов
№ п/п
Виды субсидируемых гербицидов
Единица измерения
Процент удешевления стоимости одной единицы,
Норма субсидий приобретен ного гербицида, тенге
1