Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қарашадағы № 498 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 02 желтоқсанда № 3592 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 27.01.2013 № 32 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-тармағының 17-3) тармақшасына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі бекітілсін.
2. "Алматы облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Алматы облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік меке-месінің басшысына осы қаулыны әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет – ресурста және облыс әкімдігінің интернет – ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.

Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств
Постановление акимата Алматинской области от 10 ноября 2015 года № 498. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2015 года № 3592. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 27 января 2016 года № 32
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 27.01.2016 № 32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан, с подпунктом 17-3) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств.
2. Государственному учреждению "Управление ветеринарии Алматинской области" принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление ветеринарии Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет – ресурсе областного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бескемпирова С.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Баталов
Облыс әкімдігінің 2015 жылғы "10" қарашадағы № 498 қаулысымен бекітілген
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі
Жануарлардың энзоотиялық аруларының атауы
1
Жылқының сақауы
2
Мүйізді ірі қара малдың трихофитиясы
3
Етқоректілердің эхинококкозы
4
Етқоректілердің жіңішке мойынды (тенуикольды) цистицеркозы (капрологиялық зерттеу)

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Баталов
Утверждено постановлением акимата области от "10" ноября 2015 года № 498
Перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляются за счет бюджетных средств
Наименование энзоотических болезней животных
1
Мыт лошадей
2
Трихофития крупного рогатого скота
3
Эхинококкоз плотоядных
4
Цистицеркоз тонкошейный (тенуикольный) плотоядных (капрологическое исследование)