Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 599 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 10 желтоқсанда № 3599 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 1292 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қонаев қаласы әкімдігінің 26.12.2023 № 1292 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2-тармақшасына сәйкес, Қапшағай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек нарығындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі келесідей белгіленсін:
екі және одан көп ай жұмыс істемейтін тұлғалар;
бұрын жұмыс істемеген тұлғалар;
жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
елу жастан асқан тұлғалар.
ауылды жерлерде тұратын әйелдер;
2. Қапшағай қаласы әкімдігінің 2013 жылы 19 желтоқсандағы "Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 13 қаңтарда № 2556 болып енгізіліп, "Нұрлы Өлке" газетінің 2014 жылғы 23 қаңтарда №05(258) санында жарияланған) № 689 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Қапшағай қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (Инкарбекова А.С.) осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және қалалық әкімдіктің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Кикимов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата города Капшагай Алматинской области от 09 ноября 2015 года № 599. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 декабря 2015 года № 3599. Утратило силу постановлением акимата города Қонаев Алматинской области от 26 декабря 2023 года № 1292
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Қонаев Алматинской области от 26.12.2023 № 1292.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Капшагай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень следующих лиц, относящихся к целевым группам, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств:
лица, не работавшие два и более месяцев;
лица, ранее не работавшие;
молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
лица старше пятидесяти лет.
женщины, проживающие в сельской местности;
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Капшагай от 19 декабря 2013 года № 689 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам" (зарегистрированный в Реестре нормативных правовых актов 13 января 2014 года № 2556 опубликованный в газете "Нұрлы Өлке" № 05(258) от 23 января 2014 года).
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ города Капшагая" (Инкарбекова А.С.) опубликование настоящего постановление после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима города.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М. Кикимов