Жамбыл ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 қарашадағы № 53-347 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 02 желтоқсанда № 3591 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 мамырдағы № 38-185 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 25.05.2018 № 38-185 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Жамбылскому району
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 09 ноября 2015 года № 53-347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 декабря 2015 года № 3591. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 25 мая 2018 года № 38-185
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 25.05.2018 № 38-185 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 422-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес қызметін Жамбыл ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық мөлшерлемелер шегінде бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері белгіленсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Жамбылского района согласно приложению к настоящему решению.

2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жамбыл ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы (келісім бойынша) Құралбаев Қанат Сыбанбайұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

2. Возложить на руководителя республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Жамбылскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" Куралбаева Каната Сыбанбаевича (по согласованию) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және.
Мәслихат сессиясының төрағасы Б.Такимов
Мәслихаттың хатшысы С.Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 "09" қарашадағы "Жамбыл аудыны бойынша бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" № 53-347 шешіміне қосымша
Қызметін Жамбыл ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері
Рет. №
Салық салу объектісінің атауы
Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерінің мөлшері (айлық есептік көрсеткіші)
1
2
3
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
4
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
6
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
2
4.
Ойын жолы
30
5.
Карт
5
6.
Бильярд үстелі
9

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, по тарифной политики, по развитию малого и среднего предпринимательства.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата Б.Такимов
Секретарь маслихата С.Жұрын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата № 53-347 от "09" ноября 2015 года "Об установлении единых ставок фиксированного налога по Жамбылскому району"
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществяющих деятельность на территории Жамбылского района на единицу объекта налогооблажения в месяц
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размер единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
4
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
6
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4.
Игровая дорожка
30
5.
Карт
5
6.
Бильярдный стол
9