Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 56-357 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 3651 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 13-74 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.03.2017 № 13-74 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексiнің 9 - бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 15 016 596 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 357 799 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 16 763 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 50 996 мың теңге;
трансферттер түсiмі 13 591 038 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 027 911 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5 476 302 мың теңге;
субвенциялар 3 086 825 мың теңге;
2) шығындар 16 685 859 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 40 434 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 69 785 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 29 351 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 5 910 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-) 1 715 607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 715 607 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 27.10.2016 № 8-45 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгiзiледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 6 406 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 4-қосымшаға сәйкес, 151 545 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 20.05.2016 № 4-22 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.

О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2015 года № 56-357. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 декабря 2015 года № 3651. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 3 марта 2017 года № 13-74
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 03.03.2017 № 13-74 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.).
В соответствии c пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 15 020 238 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 357 799 тысяч тенге;
неналоговые поступления 16 763 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 50 996 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 594 680 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 031 553 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 5 476 302 тысяч тенге;
субвенции 3 086 825 тысяч тенге;
2) затраты 16 685 859 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 40 434 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 69 785 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 29 351 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5 910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 715 607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 715 607 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 8-45 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 6 406 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 204 196 тысяч тенге, согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Жамбылского районого маслихата Алматинской области от 20.05.2016 № 4-22 (вводится в действие с 01.01.2016).
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.

4. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалардың тізбесі 5- қосымшаға сәйкес белгіленсiн.
5. "Жамбыл ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Келдібекова Л.Қ.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Установить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 5.
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Жамбылского района" (по согласованию Кельдибекова Л.К.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешiм 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл ауданының
сессия төрағасы Естібеков Т.Н.
Жамбыл ауданының
мәслихат хатшысы Жұрын С. М.
Жамбыл аудандық Мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" №56-357 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Жамбыл ауданының 2016 жылға арналған бюджетi

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Жамбылского района Естибеков Т.Н.
Секретарь маслихата
Жамбылского района Журын С. М.
Приложение 1 утвержденное решением Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №56-357 "О бюджете Жамбылского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Жамбылского района на 2016 год

36924
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31051
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1652
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
817
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3404
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1913
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1913
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2602483
1
Тұрғын үй шаруашылығы
176015
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
874
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
874
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
3727
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
3727
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
42908
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
12327
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
30581
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65430
004
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
65430
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
63076
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
12514
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
7100
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
22680
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
20782
2
Коммуналдық шаруашылық
2043532
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19992
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
19992
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

36924
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31051
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1652
021
Капитальные расходы государственного органа
817
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3404
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1913
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1913
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2602483
1
Жилищное хозяйство
176015
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
874
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
874
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
3727
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
3727
467
Отдел строительства района (города областного значения)
42908
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
12327
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30581
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65430
004
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
65430
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
63076
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
12514
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
7100
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
22680
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
20782
2
Коммунальное хозяйство
2043532
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19992
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
19992
467
Отдел строительства района (города областного значения)