Көксу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары мен коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы № 40-2 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 13 наурызда № 3098 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 мамырдағы № 41-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 06.05.2015 № 41-8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2007 жылдың 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 19-1-бабына, "Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Көксу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Көксу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Коксускому району
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2015 года № 40-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 марта 2015 года № 3098. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2015 года № 41-8
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2015 № 41-8.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19-1 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов", Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Коксускому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Коксускому району согласно приложению 2 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Әбілқасымов Б. А.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономического развития района, местного бюджета, охраны окружающей среды и сельского хозяйства".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Абылкасымов Б. А.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы М.Тастанов
Аудан
мәслихатының хатшысы Ә. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы "Көксу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары мен коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" № 40-2 шешіміне 1 қосымша
Көксу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық норма, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,1
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын

5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата М. Тастанов
Секретарь
районного маслихата А. Досымбеков
Приложение 1 к решению Коксуского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 40-2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Коксускому району"
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Коксускому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма годовая, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,1
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и т.п.
1 место

2,08
Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы "Көксу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары мен коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" № 40-2 шешіміне 2 қосымша
Көксу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау тарифі – 1 адамға бір айға – 150 теңге
(ҚҚС қоса)
Тұрмыстық қатты қалдықтарды 1 класстағы полигонға орналастыру тарифі.
Жеке тұлғалар үшін тариф:
Тұрмыстық қатты қалдықтарды шығару – 640 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Полигонға орналастыру – 230,93 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Заңды тұлғалар тарифі:
Тұрмыстық қатты қалдықтарды шығару – 640 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Полигонға орналастыру – 309,86 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Тариф күлқож қалдықтарға:
Тұрмыстық қатты қалдықтарды шығару – 640 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Полигонға орналастыру – 1353,78 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Тариф мазутталған топырақ және себу заттарына:
Тұрмыстық қатты қалдықтарды шығару – 640 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Полигонға орналастыру – 10597,19 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Тариф құрылыс қоқысына:
Тұрмыстық қатты қалдықтарды шығару – 640 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Полигонға орналастыру – 1000,5 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Тариф майланған ескі шүберекке:
Тұрмыстық қатты қалдықтарды шығару – 640 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Полигонға орналастыру – 2289,45 теңге (ҚҚС қоса) 1 текше метрге.
Ескертпе: (ҚҚС қоса) – қосымша құн салығын қоса алғанда.

2,08
Приложение 2 к решению Коксуского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 40-2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов и тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Коксускому району"
Тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Коксускому району
Тариф на сбор твердо - бытовых отходов – 150 тенге (с НДС) с человека в месяц.
Тариф на твердо - бытовые отходы для размещения на полигонах 1 класса.
Тариф для физических лиц:
Вывоз твердо - бытовых отходов – 640 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Размещение на полигоне – 230,93 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Тариф для юридических лиц:
Вывоз твердо - бытовых отходов – 640 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Размещение на полигоне – 309,86 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Тариф на золошлаковые отходы:
Вывоз твердо - бытовых отходов – 640 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Размещение на полигоне – 1353,78 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Тариф на замазученный грунт и присыпочный материал:
Вывоз твердо - бытовых отходов – 640 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Размещение на полигоне – 10597,19 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Тариф на строительный мусор:
Вывоз твердо - бытовых отходов – 640 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Размещение на полигоне – 1000,5 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Тариф на промасленную ветошь:
Вывоз твердо - бытовых отходов – 640 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Размещение на полигоне – 2289,45 тенге (с НДС) за 1 кубический метр.
Примечание: (с НДС) – с налогом на добавленную стоимость.