Нұра ауылдық округінің Нұра ауылындағы "8 Март" көшесін қайта атау туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Нұра ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 16 сәуірде № 3139 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Нұра ауылының халқының пікірін ескере отырып, 2014 жылғы 19 желтоқсандағы Алматы облысы ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Талғар ауданы Нұра ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұра ауылдық округінің Нұра ауылындағы "8 Март" көшесі "Әбдықадыр Бекбосынов" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Нұра ауылдық округі әкімшілігі аппаратының бас маманы Сагынбаева Дана Сериковнаға осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және әкімдіктің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Д. Абдыкулов

О переименовании улицы "8 Март" в селе Нура Нуринского сельского округа
Решение акима Нуринского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 10 марта 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 апреля 2015 года № 3139
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Нура, на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 19 декабря 2014 года, аким Нуринского сельского округа Талгарского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "8 Март" на улицу "Абдыкадыр Бекбосынова" в селе Нура Нуринского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Возложить на главного специалиста аппарата акима Нуринского сельского округа Сагынбаевой Дане Сериковне опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Д. Абдыкулов