"Жамбыл облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы №14-14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 38-15 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 2709 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 38-13 шешімімен
Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 26.09.2019 № 38-13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 4-2) тармақшасына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 14-14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 2013 жылдың 8 қазандағы № 2023 болып тіркелген, "Ақ жол" газетінде 2013 жылғы 17 қазанындағы № 132 (17820) нөмерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешімге қоса беріліп отырған Жамбыл облысының қалалары мен елді мекендерінің аумақтарын абаттандыру Қағидаларындағы:
"Қалалар мен елді мекендердің аумақтарын ағымдағы санитарлық күтiп ұстау және тазалау, залалсыздандыру және (немесе) көму орындары бар қоқыс шығаруға мамандандырылған кәсiпорындар арқылы жүзеге асырылады және келесi шаралар жүргізілуі қамтамасыз етілуін көздейдi" 68 тармағында "кәсіпорындар" деген сөз "жеке және заңды тұлғалар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"көгал алаңдарға, гүлзарларға, егілген жас ағаштарға лас және тұз араласқан қарды, сонымен қатар мұз үйiндiлерiн роторлық лақтыруға және орынын ауыстыруға" 81 тармағының 3) тармақшасындағы "және тұз араласқан" деген сөздер алынып тасталсын.
"Қағиданы бұзғаны үшін жауапкершілік" 20 бөлімнің 193 тармағында "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы Кодексімен" деген сөздер "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Кодексімен" деген сөздермен ауыстырылсын;
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп салаларын, құрылысты, энергетиканы, көлікті, байланыс пен кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 27 июня 2013 года № 14-14 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 25 июня 2015 года № 38-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 июля 2015 года № 2709. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 26 сентября 2019 года № 38-13
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 26.09.2019 № 38-13 (вводится в действие по истечения десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного от 27 июня 2013 года № 14-14 "Об утверждении Правил благоустройства территорий городов и населенных пунктов Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2023 от 8 октября 2013 года, опубликовано в газете "Знамя труда" от 17 октября 2013 года № 127 (17843) следующие изменения:
в утвержденном согласно этому решению Правилах благоустройства территорий городов и населенных пунктов Жамбылской области:
в пункте 68 "Текущее санитарное содержание и очистка территорий городов и населенных пунктов осуществляется предприятиями, специализирующимися на вывозе мусора, имеющими места утилизации и (или) захоронения заключается в проведении мероприятий, обеспечивающих" слова "предприятиями" заменить словами "физическими и юридическими лицами";
в подпункте 3) пункта 81 "роторная переброска и перемещение загрязненного и засоленного снега, а также скола льда на газоны, цветники и зеленые насаждения" исключить слова "и засоленного".
в пункте 193 раздела 20 "Ответственность за нарушение Правил" слово "Кодексом Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях" заменить словами "Кодексом Республики Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях";
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития отраслей промышленности, строительства, энергетики, транспорта, связи и предпринимательства.

3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
С. Қалманбетов
Облыстық мәслихаттыңхатшысыБ. Қарашолақов

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечения десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
С. Калманбетов
Секретарьобластного маслихатаБ. Карашолаков