Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 335 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 2914 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қазандағы № 252 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 29.10.2020 № 252 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - Инспекция) 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 6-3-5/855 ұсынысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес Жамбыл облысының аумағында зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағы белгіленсін.
2. Инспекция (келісімі бойынша), аудан және "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Басқарма заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік
инспекция комитетінің Жамбыл облыстық
аумақтық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________________ Н. Джигитеков
"____" желтоқсан 2015 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 335 қаулысына 1-қосымша
Жамбыл облысы бойынша жеміс ағаштарының бактериялық күйігі (Erwinia amylovora (Burrill) Winston et al) ауруымен залалданған ошақтарының аудандар мен ауылдық округтар кескініндегі тізімі

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 31 декабря 2015 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 января 2016 года № 2914. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 29 октября 2020 года № 252
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 29.10.2020 № 252 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и на основании представления государственного учреждения "Жамбылская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (далее - Инспекция) № 6-3-5/855 от 18 декабря 2015 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории Жамбылской области в объемах зараженных площадей согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Инспекции (по согласованию), акимам районов и коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" (далее - Управление) в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Управлению в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Жамбылская областная территориальная инспекция
Комитета государственной инспекции в
агропромышленном комплексе Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
______________________ Н. Джигитеков
"____" декабря 2015 год
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 31 декабря 2015 года № 335
Перечень очагов зараженности бактериальным ожогом (Erwinia amylovora (Burrill) Winston et al) плодовых деревьев в разрезе районов и сельских округов по Жамбылской области

Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 30.05.2016 № 179 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Аудандар атауы
Ауылдық округтар атауы
Залалдану аумағы (гектар)
1.
Жамбыл
Пионер
6,0
2.
Жуалы
Қарасаз
19,0
Барлығы
25,0
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 335 қаулысына 2-қосымша
Жамбыл облысы бойынша карантиндік зиянкес қауын шыбынымен (Myiopardalis pardalina (Bigot)) залалданған ошақтарының аудандар мен ауылдық округтар кескініндегі тізімі

Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Жамбылской области от 30.05.2016 № 179 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование районов
Наименование сельских округов
Площадь заражения (гектар)
1.
Жамбылский
Пионерский
6,0
2.
Жуалынский
Карасазский
19,0
Всего
25,0
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 31 декабря 2015 года № 335
Перечень очагов заселенности карантинного вредителя дынной мухи (Myiopardalis pardalina (Bigot)) в разрезе районов и сельских округов по Жамбылской области