"Біріңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 тамыздағы № 41-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 2753 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 26-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 16.03.2018 № 26-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 47-11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-2-135 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтарында аудандық № 11 "Ауыл жаңалығы-Сельская новь газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
мазмұны және бүкіл мәтіні бойынша "ставкаларын", "ставкалары", "ставкаларының" деген сөздері тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Үкібаев

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-11 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 10 августа 2015 года № 41-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 сентября 2015 года № 2753. Утратило силу решением Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 16 марта 2018 года № 26-7
Сноска. Утратило силу решением Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 16.03.2018 № 26-7 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обьязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 47-11 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-2-135, опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" от 21 января 2012 года № 11) следующие изменения:
по всему тексту:
внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Секретарь районного маслихата Н. Укибаев